VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Veselí - Vyhrály Boršice před Hlukem

ZT Veselí - Vyhrály Boršice před Hlukem Pohár za první místo a finanční odměnu pět tisíc korun si ze zimního turnaje ve Veselí odvezli fotbalisté Boršic. V posledním kole si poradili s dorostem Veselí 3:1 a v čele tabulky skončili se čtyřbodovým náskokem před Hlukem, který v neděli zdolal Ořechov 1:0. Pokud by ovšem Boršice s veselským dorostem zaváhaly, šanci na zlato mohla mít Velká. Tak ale nezvládla zápas s Ostrožskou Novou Vsí (1:5) a nakonec obsadila třetí příčku před Veselím, jež se s turnajem rozloučilo výhrou 3:2 nad Dolním Němčím. O druhém až čtvrtém místě přitom rozhodla minitabulka, protože Hluk, Velká a Veselí získaly na turnaji shodný počet bodů


Výsledky 7. kola:

Boršice - Veselí dor . 3:1 (2:0)
Branky:
Vlček 2, Brzica – Nygrýn

Velká n.V. - Ostrožská N.V. 1:5 (0:2)
Branky:
Macko D. – Máčala 3, Galuška, Sládeček R.

Ořechov - Hluk 0:1 (0:1)
Branky:
Botek

Dolní Němčí - Veselí A 2:3 (1:2)
Branky:
Stojaspal T., Stojaspal K. – Sládeček V., Šafář, Lovecký


Konečná tabulka: 

1. Boršice 7 5 2 0 19:9 17b
2. Hluk 7 4 1 2 24:12 13b
3. Velká n.V. 7 4 1 2 18:16 13b
4. Veselí A 7 4 1 2 21:19 13b
5. Dolní Němčí 7 3 0 4 16:15 9b
6. Ostrožská N.V. 7 3 0 4 16:19 9b
7. Ořechov 7 2 1 4 12:14 7b
8. Veselí dor. 7 0 0 7 7:29 0b


Střelci:
6
– Kohůt Petr (Velká), Stojaspal T. (Dolní Němčí);
5 – Konrád (Boršice),
4 – Pyclík (Veselí A), Máčala, Galuška (oba Ostrožská N.V.), Zalubil M., Zalubil O. (oba Hluk),
Dufek, Brzica (oba Boršice), Pravda (Velká)

Vytisknout text k článku - ZT Veselí - Vyhrály Boršice před Hlukem ... Vytisknout - ZT Veselí - Vyhrály Boršice před Hlukem

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30