VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko

ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko Z vítězství ve skupině B zimního turnaje v Líšni se mohou radovat hráči Olympie Ráječko. Po devadesáti minutách finále s Dražovicemi byl sice stav 1:1. V penaltovém rozstřelu se ale štěstí přiklonilo na jejich stranu. Velkou měrou se na tom podílel brankář Richard Rettegy, který dvě penalty soupeře chytil a poslední penaltu dokonce sám proměnil. Stříbrné jsou tedy Dražovice a na bronz dosáhly Šaratice, které přehrály Zbýšov 3:1.


LÍŠEŇ CUP - skupina B

FINÁLE
Dražovice - Ráječko 1:1 (0:0) na penalty vyhrálo Ráječko
Branka:
Bílek – Jarůšek, rozhodující penaltu proměnil Rettegy

Olympia Ráječko: Rettegy - Maška,Sígl,Sehnal J.,Badura, Neděla, Koutný, Tenora, Jarůšek, Štrajt, Kupský, Kopecký


O 3.MÍSTO
Zbýšov - Šaratice 1:3 (1:2)
Branka:
Šauer – Smetana, Jedlička M., Jedlička D.


O 5.MÍSTO
Líšeň "B" - Ochoz  2:1 (0:0)
Branka:
Knap, Jahoda - Mlejnek 

SK Líšeň "B": Vích - Cendelín, Aujeský, Rezner, Valkovič - Jeniš, Drábek Mar., Knap, Matoušek - Teplý, Kubaský
Střídali: Jahoda, Pavlovič, Daněček L.


O 7.MÍSTO
MS Brno - Slavkov 3:4 (2:3)
Branka:
Pauzr, Černý, Rychtr- Lysák 2x, Michálek


O 9.MÍSTO
Líšeň C - Medlánky 2:5 ( 0:0)
Branka:
Taccori,Vintr – Petrů 3x, Golis, Iša

SK Líšeň "C": Lingr, Čeketa, Cupal, Valkovič, Cendelín, Dosoudil, Kúkol.P, Teplý, Matoušek, Vintr, Dundálek
Střídal: Taccori


KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Ráječko
2. Dražovice
3. Šaratice
4. Zbýšov
5. Líšeň „B“
6. Ochoz
7. Slavkov
8. MS Brno
9. Medlánky
10. Líšeň „C“

Vytisknout text k článku - ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko ... Vytisknout - ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30