VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko

ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko Z vítězství ve skupině B zimního turnaje v Líšni se mohou radovat hráči Olympie Ráječko. Po devadesáti minutách finále s Dražovicemi byl sice stav 1:1. V penaltovém rozstřelu se ale štěstí přiklonilo na jejich stranu. Velkou měrou se na tom podílel brankář Richard Rettegy, který dvě penalty soupeře chytil a poslední penaltu dokonce sám proměnil. Stříbrné jsou tedy Dražovice a na bronz dosáhly Šaratice, které přehrály Zbýšov 3:1.


LÍŠEŇ CUP - skupina B

FINÁLE
Dražovice - Ráječko 1:1 (0:0) na penalty vyhrálo Ráječko
Branka:
Bílek – Jarůšek, rozhodující penaltu proměnil Rettegy

Olympia Ráječko: Rettegy - Maška,Sígl,Sehnal J.,Badura, Neděla, Koutný, Tenora, Jarůšek, Štrajt, Kupský, Kopecký


O 3.MÍSTO
Zbýšov - Šaratice 1:3 (1:2)
Branka:
Šauer – Smetana, Jedlička M., Jedlička D.


O 5.MÍSTO
Líšeň "B" - Ochoz  2:1 (0:0)
Branka:
Knap, Jahoda - Mlejnek 

SK Líšeň "B": Vích - Cendelín, Aujeský, Rezner, Valkovič - Jeniš, Drábek Mar., Knap, Matoušek - Teplý, Kubaský
Střídali: Jahoda, Pavlovič, Daněček L.


O 7.MÍSTO
MS Brno - Slavkov 3:4 (2:3)
Branka:
Pauzr, Černý, Rychtr- Lysák 2x, Michálek


O 9.MÍSTO
Líšeň C - Medlánky 2:5 ( 0:0)
Branka:
Taccori,Vintr – Petrů 3x, Golis, Iša

SK Líšeň "C": Lingr, Čeketa, Cupal, Valkovič, Cendelín, Dosoudil, Kúkol.P, Teplý, Matoušek, Vintr, Dundálek
Střídal: Taccori


KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Ráječko
2. Dražovice
3. Šaratice
4. Zbýšov
5. Líšeň „B“
6. Ochoz
7. Slavkov
8. MS Brno
9. Medlánky
10. Líšeň „C“

Vytisknout text k článku - ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko ... Vytisknout - ZT Líšeň - Vítězem skupiny B je Ráječko

Úřední zprávy JmKFS
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
05.04. - Regions Cup - nominace Hněvotín
04.04. - Nominace U13 na utkání MKS JmKFS x KFS Zlín 10.4.2018
04.04. - Nominace U14 JmKFS x KFS Zlín 9.-10.4.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31