VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Líšeň - Rousínov začal vítězně

ZT Líšeň - Rousínov začal vítězně Do svého druhého přípravného zápasu a zároveň 1. kola zimního turnaje v Líšni vstoupili hráči Framozu Rousínov s několika změnami v sestavě. Do zápasu s divizním APOS Blansko nemohl z důvodu nemoci zasáhnout obránce Svoboda a pro zranění také Outrata. Do sestavy se naopak vrátili Hartl s Dufkem a na pravém okraji se objevil novic Jiří Krejčí, který je v Rousínově na zkoušku a na hřišti si vedl velmi dobře.

Od začátku zápasu se hrálo velmi vyrovnané utkání a v některých fázích hry byl Rousínov aktivnější. V polovině první půle se dostal po standardní situaci do velké příležitosti Růžička. Ten tentokrát roli střelce nepotvrdil a jeho zakončení vyrazil na roh parádním zákrokem brankář Švancara. O chvíli později předvedlo Blansko hezkou akci a po přízemním centru z pravé strany šel do souboje brankář Ustohal, ale souboj prohrál a Blansko se dostalo do vedení, které udrželo až do konce prvního poločasu.

Do druhé půle trenéři obou týmů udělali několik změn v sestavě a to prospělo zejména Rousínovu, který začal Blansko přehrávat. Následně se dočkal se zaslouženého vyrovnání. Po rohovém kopu, který rozehrával Buršík, si naskočil na hlavičku nejvýš Hartl a vyrovnal stav zápasu. Rousínovští poté získali velkou převahu a předvedli několik hezkých přímočarých akcí. Po jedné z nich, kdy centroval z pravé strany Krejčí, přeletěl míč celou obranu Blanska kde číhal Kuklínek, míč si zpracoval na prsa a v zakončení nedal brankáři šanci. Blansko se po inkasované brance pustilo do útočení a mělo velkou šanci na vyrovnání. Střídající brankář Slovák chtěl po centru vyrážet míč, ale situaci nezvládl dobře a na brankové čáře tak musel zachraňovat obránce Kotouč. Do konce zápasu zahrozil ještě střelou Němec, ale střela mířila vedle brány. Blansko se vyrovnání nedočkalo a Rousínov si zaslouženě připsal první vítězství v zimním turnaji v Líšni.


Framoz Rousínov - APOS Blansko 2:1 (0:1)
Branky: 31. Doležel - 57. Hartl, 62. Kuklínek

Framoz Rousínov: Ustohal (41. Slovák) - Kotouč, Hartl, Kubala, Dufek ( 41. Pupp)
- Krejčí, Buršík, Kupčík (41. Fiala),Kuklínek, Kameník (41. Kalouda) - Růžička (41. Skokan)


FK APOS Blansko: Švancara (50. Trubák) - Bezděk (45. Matuška), Klimeš, Oulehla, Kuda
- Poprik, Jelínek, Hájek (45. Cupal J.), Beneš (45. Nečas) - Němec (45.Jarůšek), DoleželFOTO: ilustrační foto z minulého ročníku turnaje

Vytisknout text k článku - ZT Líšeň - Rousínov začal vítězně ... Vytisknout - ZT Líšeň - Rousínov začal vítězně

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31