VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT LÍŠEŇ - Ráječko si zastřílelo

ZT LÍŠEŇ - Ráječko si zastřílelo Ve skupině A zimního turnaje v Líšni padly v sobotu čtyři branky. 2:0 vyhrálo Blansko nad Dostou Bystrc a dorost Zbrojovky Brno nad Rousínovem. V utkání domácího áčka se Spartou Brno jsme branku neviděli. Odehrána byla i většina zápasů skupiny B. Asi nejzajímavějším sobotním výsledkem této části je vysoká výhra Ráječka nad Líšní "C". Přítomní diváci viděli osm branek a vítězství účastníka FINCENTRUM Krajského přeboru 8:0.


Líšeň Cup - skupina A

DOSTA BYSTRC – APOS BLANSKO 0:2 (0:2)
Branky:
Farník 2x  ( 1x penalta)

FK APOS Blansko: Švancara (41. Sehnal) - Kuda, Bezděk, Pokoj, Šíp - Bubeníček, Hájek, Janíček, Doležel - Farník - Jelínek


LÍŠEŇ “A“ - SPARTA BRNO 0 : 0

SK LÍŠEŇ “A“: Sedmidubský - Čampa, Široký, Hebron (60.Prokeš), Cupák - Pecha (50.Macko) - Šudoma, Drábek Mich. (70.Walla), Oprchal (50.Drábek Mar.), Mičko - Král


ZBROJOVKA BRNO (dorost) – FRAMOZ ROUSÍNOV  2 : 0 ( 0:0)
Branky:
Varaďa 2x


ZBROJOVKA BRNO "B" – ROSTEX VYŠKOV odloženo na středu


PRŮBĚŽNÁ TABULKA

1. SK Líšeň 4 3 1 0 7:0 10b
2. Zbrojovka Brno B 4 3 0 1 17:7 9b
3. Rostex Vyškov 3 2 1 0 6:2 7b
4. Dosta Bystrc 5 2 1 2 4:6 7b
5. Zbrojovka Brno D 5 1 3 1 6:6 6b
6. Apos Blansko 5 2 0 3 6:14 6b
7. Framoz Rousínov 5 1 0 4 5:11 3b
8. Sparta Brno 5 0 2 3 5:10 2b




Líšeň Cup - skupina B

Bílá skupina

ZBÝŠOV - OCHOZ 4:0  (2:0)
Branky:
Kotačka, Dufek, Kantor, Zavřel

PRŮBĚŽNÁ TABULKA

1. Zbýšov  2  2  0  0  3:0  6b
2. Šaratice  2  1  0  1  2:2  3b
3. Ochoz  3 0  2  1  2:4  2b
4. Medlánky  1  0  1  0  0:0  1b
5. Líšeň "B"  2  0  1  1  3:4  1b

Modrá skupina

LÍŠEŇ “C“ – OLYMPIA RÁJEČKO 0:8 (0:3)
Branky:
Sehnal V. 3x,Sehnal J.St 2x,Kupský,Kolár,Neděla

LÍŠEŇ "C": Linger, Cupal, Rezner, Kúkol.D, Čeketa, Cendelín, Kúkol.P, Knap, Matoušek, Vintr, Dundálek
Střídali: Kschvend, Jahoda,Taccori, Strava



MS BRNO - DRAŽOVICE 0:2 (0:1)
Branky:
Pelc, Karger

PRŮBĚŽNÁ TABULKA

1. Ráječko  2  2  0  0  13:1  6b
1. Dražovice  2  2  0  0  7:1  6b
3. Slavkov 2 1 0 1 3:5 3b
4. MS Brno 3 1 0 2 2:4 3b
5. Líšeň “C“  3  0  0  3  1:15  0b

Vytisknout text k článku - ZT LÍŠEŇ - Ráječko si zastřílelo ... Vytisknout - ZT LÍŠEŇ - Ráječko si zastřílelo

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30