VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Líšeň - Juniorka o gól vyhrála

ZT Líšeň - Juniorka o gól vyhrála Ve 2. kole zimního turnaje v Líšni narazil Rousínov na rezervu Zbrojovky Brno a zejména v prvním poločase byli fotbalisté Framozu více než vyrovnaným soupeřem týmu, který hraje o dvě třídy vyšší soutěž. Utkání nakonec rozhodla jen jedna branka. Po devadesáti minutách se radovala z vítězství rezerva Zbrojovky Brno.

Od začátku první půle utkání byli hosté aktivnější a svoji fotbalovostí přehrávali soupeře. Svoji převahu potvrdili v 21. minutě, kdy si Fiala nadvakrát vyměnil míč s Růžičkou a křižnou přízemní střelou nedal brankáři šanci. Potom převzala na chvíli iniciativu juniorka a vypracovala si několik nebezpečných situací, které ale obrana ve spolupráci s brankářem Ustohalem dokázala zlikvidovat. Na druhé straně pálil z dálky Buršík, ale jeho střela minula těsně šibenici. Po centru Krejčího pak hlavičkoval osamocený Růžička, ale míči scházela razance. Vyrovnání přišlo v 34. minutě, míč letěl za rousínovskou obranu, kde číhal osamocený brněnský hráč, míč si zpracoval a přihrál Štouračovi, který zakončoval do odkryté brány. Na konci první půle se dostal do velké šance rousínovský Kuklínek, ale velkou šanci zahodil.

Zatím co brněnští junioři vyběhli do druhé půle jen s jednou změnou v poli, rousínovští provedli hned pět změn a na začátku druhé půle to bylo znát. Juniorka soupeře přehrávala a dočkala se vedoucí branky. V 50. minutě unikl po pravé straně Pašek a poslal centr na hlavu Kuncovi. Míč reflexivně vyrazil Ustohal, ale pouze zpět k nohám Kunce pro kterého nebyl problém míč dopravit do sítě. Rousínov se snažil o vyrovnání, ale do šancí se dostával jen ojediněle. Příležitost měl například Buršík. Ten poslal střílený centr do vápna, ale brněnská obrana uklidila míč raději na rohový kop. Brno přidalo další branku v 66. minutě z rohového kopu. Na zadní tyči číhal brněnský hráč, který vrátil míč zpět do vápna a Buchta dopravil míč do sítě. To ale ještě nebylo co se týče branek vše. V 85. minutě vyrazil s míčem dopředu rousínovský stoper Outrata a svoji akci zakončil krásnou dalekou střelou do šibenice domácí brány. Rousínovu se nepodařilo utkání vyrovnat a tak poprvé v přípravě prohrál. Nutno ale dodat, že proti kvalitnímu soupeři podal velmi dobrý výkon.


Zbrojovka Brno B - Framoz Rousínov 3:2 (1:1)
Branky:
Kunc, Buchta, Štourač - Fiala, Outrata

Sestava Rousínova:
Ustohal - Hartl, Kubala, Outrata, Pupp (46. Dufek) - Krejčí (60. Kalouda), Fiala (46. Kupčík),
Buršík, Kuklínek, Kalouda (46. Benda) - Růžička (46. Skokan)FOTO: ilustrační foto z minulého ročníku turnaje

Vytisknout text k článku - ZT Líšeň - Juniorka o gól vyhrála ... Vytisknout - ZT Líšeň - Juniorka o gól vyhrála

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30