VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová

ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová Stoprocentní bodový zisk ze dvou svých utkání v boskovickém Artézia Cupu mají Kuřim a Březová. Kuřim v tomto kole zdolala Svitavy 2:1 a Březová porazila dorostence Blanska 4:2. Výhru oslavily také Boskovice B, jež přehrály Kunštát 3:2. V Dahepo Cupu vedou aktuálně Boskovice B před Drnovicemi.

O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – ARTÉZIA CUP

Výsledky 2. kola:

Kuřim - Svitavy 2:1 (1:1)
Branky:
Juračka, Hanus – Čížek

Boskovice B - Kunštát 3:2 (3:1)
Branky:
Fojt J., Václavek, Martínek L. – Španěl, Trubák

Blansko dor. - Březová 2:4 (1:2)
Branky:
Jarůšek, Zouhar – Ehrenberger 2, Bárta 2

Boskovice A - volno

Tabulka po 2. kole:
1. Kuřim 2 2 0 0 8:3 6b
Březová 2 2 0 0 8:3 6b
3. Boskovice B 2 1 0 1 4:6 3b
4. Boskovice A 1 0 1 0 1:1 1b
5. Svitavy 2 0 1 1 2:3 1b
6. Kunštát 1 0 0 1 2:3 0b
7. Blansko dor. 2 0 0 2 4:10 0b



O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – DAHEPO CUP

Výsledky 2. kola:

Letovice - Boskovice B 1:5
Branky:
Řezník – Vorlický 2, Jordánek, Doležel R., Janíček

Kořenec - Lipůvka 1:1
Branky:
Kejík – Srba

Vavřinec - Drnovice 2:3
Branky:
Přikryl 2 – Crhák 3

Benešov - Olešnice 0:0

Tabulka po 2. kole:
1. Boskovice B 2 2 0 0 11:1 6b
2. Drnovice 2 1 1 0 6:5 4b
3. Kořenec 2 0 2 0 4:4 2b
4. Lipůvka 2 0 2 0 1:1 2b
5. Benešov 2 0 2 0 0:0 2b
Olešnice 2 0 2 0 0:0 2b
7. Letovice 2 0 1 1 1:5 1b
8. Vavřinec 2 0 0 2 2:9 0b


ILUSTRAČNÍ FOTO: oficiální stránky FC Boskovice (www.fcboskovice.cz)

Vytisknout text k článku - ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová ... Vytisknout - ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30