VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová

ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová Stoprocentní bodový zisk ze dvou svých utkání v boskovickém Artézia Cupu mají Kuřim a Březová. Kuřim v tomto kole zdolala Svitavy 2:1 a Březová porazila dorostence Blanska 4:2. Výhru oslavily také Boskovice B, jež přehrály Kunštát 3:2. V Dahepo Cupu vedou aktuálně Boskovice B před Drnovicemi.

O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – ARTÉZIA CUP

Výsledky 2. kola:

Kuřim - Svitavy 2:1 (1:1)
Branky:
Juračka, Hanus – Čížek

Boskovice B - Kunštát 3:2 (3:1)
Branky:
Fojt J., Václavek, Martínek L. – Španěl, Trubák

Blansko dor. - Březová 2:4 (1:2)
Branky:
Jarůšek, Zouhar – Ehrenberger 2, Bárta 2

Boskovice A - volno

Tabulka po 2. kole:
1. Kuřim 2 2 0 0 8:3 6b
Březová 2 2 0 0 8:3 6b
3. Boskovice B 2 1 0 1 4:6 3b
4. Boskovice A 1 0 1 0 1:1 1b
5. Svitavy 2 0 1 1 2:3 1b
6. Kunštát 1 0 0 1 2:3 0b
7. Blansko dor. 2 0 0 2 4:10 0b



O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – DAHEPO CUP

Výsledky 2. kola:

Letovice - Boskovice B 1:5
Branky:
Řezník – Vorlický 2, Jordánek, Doležel R., Janíček

Kořenec - Lipůvka 1:1
Branky:
Kejík – Srba

Vavřinec - Drnovice 2:3
Branky:
Přikryl 2 – Crhák 3

Benešov - Olešnice 0:0

Tabulka po 2. kole:
1. Boskovice B 2 2 0 0 11:1 6b
2. Drnovice 2 1 1 0 6:5 4b
3. Kořenec 2 0 2 0 4:4 2b
4. Lipůvka 2 0 2 0 1:1 2b
5. Benešov 2 0 2 0 0:0 2b
Olešnice 2 0 2 0 0:0 2b
7. Letovice 2 0 1 1 1:5 1b
8. Vavřinec 2 0 0 2 2:9 0b


ILUSTRAČNÍ FOTO: oficiální stránky FC Boskovice (www.fcboskovice.cz)

Vytisknout text k článku - ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová ... Vytisknout - ZT Boskovice - V čele je Kuřim a Březová

Úřední zprávy JmKFS
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31