VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Boskovice - Kuřim stále bez ztráty bodu

ZT Boskovice - Kuřim stále bez ztráty bodu Ani ve třetím kole Artézia Cupu nezaváhali fotbalisté Kuřimi a připsali si další výhru. V souboji dosud stoprocentních týmů porazili góly Marka Suchánka Březovou 2:1 a vedou tabulku o tři body před Boskovicemi B a lídrem pardubické I.B třídy Březovou. Aktuálně druhý celek turnaje Boskovice B rozdrtily v tomto kole Svitavy 9:0 a áčko Boskovic nestačilo na Kunštát 1:5. V Dahepo Cupu si zatím počíná kuriózně Olešnice. S Kořencem uhrála už svou třetí bezbrankovou remízu.

O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – ARTÉZIA CUP

Výsledky 3. kola:

Boskovice A - Kunštát 1:5 (0:3)
Branky:
Horák M. – Král 2, Ducháček, Boček, Španěl

Boskovice A: Čech – Grénar, Kopecký, Sedlák, Černý – Blaha, Kalášek, Novotný, Stříž, Pijáček – M.Horák


Boskovice B - Svitavy 9:0 (4:0)
Branky:
Fojt 2, Vorlický 2, Martínek L. 2, Preč, Adamec, Horák Jan

Boskovice B: Bušina – Adamec, P.Martínek, Václavek(L.Fojt), Müller – J.Fojt, L.Martínek,
Jn.Horák, Preč, L.Fojt(Jk.Horák) – Vorlický



Kuřim - Březová 2:1 (1:0)
Branky:
Suchánek 2 – Bednář


Tabulka po 3. kole:
1.   Kuřim                  3     3   0   0     10:4       9b

2. Boskovice B 3 2 0 1 13:6 6b
3. Březová 3 2 0 1 9:5 6b
4. Kunštát 2 1 0 1 7:4 3b
5. Boskovice A 2 0 1 1 2:6 1b
6. Svitavy 3 0 1 2 2:12 1b
7. Blansko dor. 2 0 0 2 4:10 0b




O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – DAHEPO CUP

Výsledky 3. kola:

Boskovice B - Drnovice 6:3 (2:0)
Branky:
Zoubek 2, Grenar, Stříž, Jordánek, Horák Z. – Setnička, Španěl, Pavel

Boskovice B: Kronek (46.Kleveta) – Konečný (46.Stříž), R.Doležel, David, O.Doležel – Piruchta, Oldřich (55.Grénar), Jordánek, Z.Horák – Janíček, Zoubek


Kořenec - Olešnice 0:0

Letovice - Lipůvka 2:3 (1:3)
Branky:
Pudil, Dvořák – Sitař, Kristýn, Pospíšil

Vavřinec - Benešov 1:5 (1:2)
Branky:
Piták – Abrhám 2, Henek, Ševčík, Mucha


Tabulka po 3. kole:
1.   Boskovice B            3     3   0   0     17:4       9b

2. Benešov 3 1 2 0 5:1 5b
3. Lipůvka 3 1 2 0 4:3 5b
4. Drnovice 3 1 1 1 9:11 4b
5. Kořenec 3 0 3 0 4:4 3b
6. Olešnice 3 0 3 0 0:0 3b
7. Letovice 3 0 1 2 3:8 1b
8. Vavřinec 3 0 0 3 3:14 0b


FOTO: internetové stránky FC Boskovice (www.fcboskovice.cz)

Vytisknout text k článku - ZT Boskovice - Kuřim stále bez ztráty bodu ... Vytisknout - ZT Boskovice - Kuřim stále bez ztráty bodu

Úřední zprávy JmKFS
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31