VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Boskovice - Kuřim obhajuje prvenství

ZT Boskovice - Kuřim obhajuje prvenství Kuřim vyhrála v posledním kole zimního turnaje v Boskovicích nad Kunštátem 3:0 a v pěti utkáních tak nasbírala pět výher. Na kontě tak má patnáct bodů a druhá desetibodová Březová už je v posledním kole nemůže dohnat. Zajímavým utkáním byl také zápas Boskovice A s Boskovicemi B. Diváci měli určitě na co koukat. Konečný výsledek 6:2 hovoří za vše.


O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – ARTÉZIA CUP

Výsledky 6. kola:

Kunštát – Kuřim 0:3 (0:1)
Branky:
Plšek,Vermouzek, Skoumal


Boskovice A – Boskovice B 6:2 (3:2)
Branky:
Vorlický 2, Švéda, Preč, Stara, Martínek L. – Adamec, Kalášek


Svitavy – Blansko 5:0 (2:0)
Branky:
Brůna 2, Bandouch 2, Kroulík


Tabulka po 6. kole:

1. Kuřim 5 5 0 0 20:4 15b
2. Březová 5 3 1 1 19:10 10b
3. Kunštát 5 2 1 2 15:10 7b
4. Boskovice A 5 2 1 2 16:17 7b
5. Boskovice B 6 2 0 4 16:21 6b
6. Svitavy 5 1 1 3 7:17 4b
7. Blansko dor. 5 1 0 4 8:22 3b

STŘELCI:
8
- Vorlický (Boskovice)
6 - Bednář (Březová),
5 - Martinek L. (Boskovice),
4 - Preč (Boskovice), Prudil, Ehrenberger (Březová)


O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – DAHEPO CUP

Výsledky 6. kola:

Boskovice B - Kořenec 7:0(0:0)
Branky:
Zoubek 2,Vorlický 2,Janíček,Stara,Odehnal


Olešnice – Lipůvka 0:0

ASK Lipůvka:
Rabušic - Nešetřil, Kristýn Jakub, Kytner, Trubiroha - Kristýn Martin, Malík, Ráček, Hájek - Roffeis, Bouda.
Náhradníci: Macko, Sitař, Švéda.



Letovice – Vavřinec 3:2(3:1)
Branky:
Řezník 2,Stria – Kakáč,Přikryl


Drnovice – Benešov 1:2(0:1)
Branky:
Crhák – Abrahám,Mucha


Předehrávka posledního kola:
Drnovice – Lipůvka 3:0(2:0)
Branky:
Crhák 3

ASK Lipůvka: Rabušic - Nešetřil, Kotásek, Kytner, Kristýn Jakub - Hájek, Malík, Ráček, Bouda - Roffeis, Sitař.


Tabulka po 6. kole:

1. Boskovice B 6 6 0 0 38:5 18b
2. Benešov 6 3 3 0 9:3 12b
3. Drnovice 7 3 1 3 15:19 10b
4. Lipůvka 7 2 3 2 7:13 9b
5. Letovice 6 2 1 3 11:11 7b
6. Kořenec 6 1 4 1 11:14 7b
7. Olešnice 6 0 4 2 2:10 4b
8. Vavřinec 6 0 0 6 6:26 0b

STŘELCI:
8
- Crhák (Drnovice),
7 - Janíček (Boskovice B),
6 - Zoubek (Boskovice B),
5 - Vorlický (Boskovice B),

Vytisknout text k článku - ZT Boskovice - Kuřim obhajuje prvenství ... Vytisknout - ZT Boskovice - Kuřim obhajuje prvenství

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30