VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZT Boskovice - Dahepo cup pro Boskovice B

ZT Boskovice - Dahepo cup pro Boskovice B Turnaj O pohár města Boskovice s názvem Dahepo cup vyhrál tým Boskovic s označením B. Ten sice v posledním utkání s druhým Benešovem (1:1) poprvé neodešel ze hřiště vítězně, ale turnajové vítězství měl díky nahraným bodům jisté už před tímto kolem. Na třetí místo se nakonec vyhouply díky vítězství 5:3 nad Kořencem Letovice. Nejlepším střelcem turnaje se stal Crhák z Drnovic.

O POHÁR MĚSTA BOSKOVICE – DAHEPO CUP


Předávání cen v Dahepo cupu
Předávání cen v Dahepo cupu
06.03.2011 - Boskovice


Výsledky 7. kola:

Letovice - Kořenec 5:3 (3:2)
Branky:
M.Dvořák 2, L.Dvořák, Prudil, Kalousek - Schön, Ševčík, Bašný

Olešnice - Vavřinec 3:2 (3:0)
Branky:
Daniel,Žíla,Boček - Přikryl,Musil

Boskovice B - Benešov 1:1 (0:0)
Branky:
vlastní - Andrlík

KONEČNÁ TABULKA:

1. Boskovice B 7 6 1 0 39:6 19b
2. Benešov 7 3 4 0 10:4 13b
3. Letovice 7 3 1 3 16:14 10b
4. Drnovice 7 3 1 3 15:19 10b
5. Lipůvka 7 2 3 2 7:13 9b
6. Kořenec 7 1 4 2 14:19 7b
7. Olešnice 7 1 4 2 5:12 7b
8. Vavřinec 7 0 0 7 8:29 0b



STŘELCI:
8
- Crhák (Drnovice),
7 - Janíček (Boskovice B),
6 - Zoubek (Boskovice B),
5 - Vorlický (Boskovice B),
4 - Jordánek (Boskovice B), Přikryl (Vavřinec), Abrahám (Benešov), Prudil (Letovice)

Vytisknout text k článku - ZT Boskovice - Dahepo cup pro Boskovice B ... Vytisknout - ZT Boskovice - Dahepo cup pro Boskovice B

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30