VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Znojmo slavilo v sobotu dvě výhry

Znojmo slavilo v sobotu dvě výhry 1.SC Znojmo v sobotu odehrálo další přípravné utkání. Tentokrát mělo za soupeře tým z MSFL Sigmu Olomouc B. Zajímavý náboj mělo utkání pro trojici Martin Šustr, Radim Nepožitek a Václav Vašíček. Všichni tři jmenovaní totiž od ledna hostují ze Sigmy právě ve Znojmě. To v utkání zkoušelo záložníka Bačíka, který se hned uvedl brankou. Rezerva Znojma se ve stejný den utkala v městském derby s IE Znojmo, a také ona mohla po utkání slavit výhru.

Už od začátku utkání mezi rezervou Olomouce a Znojmem bylo vidět, že oba týmy se nachází v druhé polovině přípravy a za necelý měsíc už je čeká mistrovské utkání. Přítomní diváci viděli svižný fotbal se šancemi na obou stranách. První pětiminutovka patřila Olomouci, ale větší šanci než rohový kop si rezerva prvoligového týmu nevytvořila. Pak se ke slovu dostalo i Znojmo. Zpřesnilo hru a výsledkem byly šance, které Krhat ani Vašíček nepřetavili v branku. Pak byl několikrát vidět zkoušený Bačík, který odehrál podzim v týmu 2.slovenské ligy FK BODVA Moldava nad Bečvou, kde byl na hostování ze Zemplínu Michalovce. Bylo vidět že se chce ukázat. Nahrával, snažil se uvolňovat do šancí, ale až do 33.minuty bez efektu. To centroval Krajačič a právě Bačík rozvlnil síť. Znojmo tak konečně zužitkovalo svou převahu, ale k dalšímu navýšení skóre už se v prvním poločase nedostalo.

O přestávce se znojemská sestava notně změnila. Do druhého poločasu vyběhla hned čtveřice čerstvých hráčů. Znojmo si nadále udržovalo převahu, ale až do 57.minuty se mu nedařilo jí využít. V tom čase totiž hlavičkoval Kováč a míč zapadl k levé tyči soupeřovi branky. Znojemští pak nijak neslevili ze svého tempa, ale olomoucké rezervě se přesto podařilo snížit. Po nedorozumění znojemské obrany vstřelil pěknou branku Plšek. Hra obou týmů se pak mírně srovnala. Na olomouckých mladících bylo vidět, že by chtěli vyrovnat. To se jim ale nepodařilo, a tak si Znojmo domů odvezlo vítězství 1:2.

SK Sigma Olomouc B - 1.SC Znojmo 1:2 (0:1)
Branky:
63.Plšek – 33.Bačík, 57.Kováč

SK Sigma Olomouc B: Karabina (46. Reichl) – Nuc, Ulma, Hajčík, Kazár – Vavřík, Soušek (63. Nešický), Plšek, Schmidt (46. Pančochář) – Nekuda (34. Bernard), Rolinc (55. Nekuda).

1.SC Znojmo: Šustr (78.Doleček)– Sukup (46.Lukáš), Yonov, Coufal (46.Trnovec), Krajačič – Bačík, Nepožitek, Lacko, Krhut (46.Kamdem) - Hnáníček, Vašiček (46.Kováč)


V sobotu se ke slovu dostala i rezerva 1.SC Znojmo. Ta se na umělé trávě v Jevišovicích střetla s městským i soutěžním rivalem IE Znojmo. Pro IE to byl první přípravný zápas a na jeho hře to bylo hodně znát. Není tedy divu, že si s ním rozehraný soupeř lehce poradil 1:5.

FK Inzert Expres Znojmo – 1. SC Znojmo B 1:5 (0:3)


FOTO: Oficiální stránky SK Sigma Olomouc (http://www.sigmafotbal.cz)

Vytisknout text k článku - Znojmo slavilo v sobotu dvě výhry ... Vytisknout - Znojmo slavilo v sobotu dvě výhry

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31