Znojmo si z Prahy odvezlo výprask

Znojmo si z Prahy odvezlo výprask Praha, Znojmo - Fotbalistům Bohemians Praha se po trenérské změně ve druhé lize daří. Pod vedením dvojice Jaromír Jindráček - Jaroslav Vodička vyhráli před týdnem na půdě lídra tabulky Ústí nad Labem 1:0 a v sobotu v utkání 22. kola doma porazili Znojmo 4:0.

Prvního jarního vítězství na domácí půdě dosáhli zelenobílí především díky výbornému výkonu v úvodním poločase, který podtrhli třemi krásnými brankami. Už v 7. minutě Šisler trefil zdálky břevno. O pět minut později rozehrál roh a nabíhající Grznár vydařenou dělovkou z voleje otevřel skóre.

Po dalších rohových kopech stopeři Penc a Drsek hlavičkovali jen těsně vedle Hrubého branky. Ve 33. minutě prošel po levé straně Očovan až do šestnáctky, našel nabíhajícího Flachbarta a ten z voleje střelou k tyči pojistil náskok střížkovského týmu. V nastaveném čase první půle po centru Grznára zvýšil hlavou Penc na tříbrankový rozdíl.

Tři minuty po změně stran Škodova střela lízla tyč, o dalších pět minut později už se Bohemians radovali počtvrté. Dorotík vybojoval míč pro Škodu, který ho ještě posunul doleva k nabíhajícímu Jandovi a ten uzavřel skóre na 4:0.

Hosté neměli za celý zápas ani jednu vyloženou příležitost a vyšli potřetí za sebou střelecky naprázdno.

22. kolo druhé fotbalové ligy: Bohemians Praha - Znojmo 4:0 (3:0)

Branky: 12. Grznár, 33. Flachbart, 45.+2 Penc, 53. Janda. Rozhodčí: Ochotnický - Mencl, Makovička. ŽK: Očovan - Sukup, Okleštěk. Diváci: 470.

Bohemians Praha: Winter - Flachbart, Penc, Drsek, Grznár - Dorotík (74. P. Hájek), Šisler, Fenyk, Janda - Očovan (79. Klán), Škoda (87. Ibe). Trenér: Jindráček.
Znojmo: Hrubý - Sukup, Jonov, Avdič, Cihlář - Lukáš (56. Okleštěk), Lacko, Šmahaj (75. Mička), Mudra - Zifčák (56. Mandula), Rolinc. Trenér: Smrček.

Vytisknout text k článku - Znojmo si z Prahy odvezlo výprask ... Vytisknout - Znojmo si z Prahy odvezlo výprask