VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Znojmo porazilo v generálce Třebíč

Znojmo porazilo v generálce Třebíč 1.SC Znojmo v sobotu odehrálo poslední přípravný zápas zimní přípravy a nyní už ho čeká boj s druholigovými soupeři. Generálka dopadla docela dobře. Na zmrzlém přírodním trávníku v rakouském Retzu Znojmo porazilo divizní Třebíč 3:0 a nyní už se plně soustředí na první jarní mistrovské utkání. Příští neděli bude hostit Spartu Praha B.

Utkání se původně mělo odehrát v Třebíči na hřišti s umělým povrchem. Nakonec se ale hrálo v rakouském Retzu na přírodním trávníku. Sluníčko svítilo na hrací plochu hodně intenzivně. Zima se ale nechtěla ještě vzdát. Promrzlý trávník toho byl důkazem.

Už ve třetí minutě musela Třebíč střídat. Kopeček si hned na úvod utkání přivodil zranění, a tak ho na trávníku musel vystřídat Chalupa. Na výkonu Znojma bylo vidět, že jde o generálku na jarní boje o záchranu ve druhé lize. Od první minuty nechyběl v jejich hře důraz a snaha vzadu uhrát nulu a z brejku vstřelit nějakou tu branku. Prvních 15.minut se oba týmy víceméně rozkoukávali na hřišti. Jakmile si ale zvykli na to, že je míč neposlouchá stejně jako na umělém trávníku, tak se začal hrát fotbal. První šanci měl na svědomí znojemský Vašíček. Jeho střela z 20.minuty ovšem minula Beerovu branku. Devět minut na to se osmělila i Třebíč. Čermák našel volného Pacáka. Ani z tohoto mráčku ale nezapršelo, a tak se hrálo nadále bez branek. Po půlhodině hry Znojmo dostalo výhodu zahrávání čtyř rohových kopů v krátkém sledu za sebou. No a právě jeden z kopů od rohového praporku znamenal otevření skóre. V 34.minutě poslal Krajačič míč z rohu přímo do branky 0:1. Stejný hráč se dostal do šance i o osm minut později. Tentokrát ale na Beera nevyzrál.

Po změně stran se na obou stranách objevilo několik nových tváří. V 55.minutě zahrával Yonov trestný kop těsně za hranicí šestnáctky a nádhernou střelou do levého horního rohu zvýšil na 2:0. S tímto pro Třebíč nepříznivým výsledkem mohl něco udělat Pacák. V 65.minutě ale Šustra z úhlu nepřekonal. Pak se dvakrát dostal k zakončení znojemský Sukup, ale ani jednou síť nerozvlnil. V 82. minutě dostalo skóre zápasu konečnou podobu. Kováč se prosadil v brankovišti a střelou k tyči upravil na konečných 3:0. V závěru bylo k vidění ještě několik šancí. Další branku jsme už ale ani na jedné straně neviděli.


Horácký FK Třebíč - 1.SC Znojmo  0:3  (0:1)
Branky:
34´ Krajačič, 55´ Yonov, 82´ Kováč

HFK Třebíč: Beer (60´ Rousek) – Svoboda, Komínek, Kopeček (3´ Chalupa, 65´ Křivánek), Vejmelka
– Čermák, Linhart (55´ Sedláček), Chlup, Křivánek (46´ Flekal) – Florián (46´ Durda), Pacák.


1.SC Znojmo: Šustr – Sukup, Coufal (46´ Yonov), Mička, Kazár (46´ Krhut) – Lukáš (46´ Hříbek),
Lacko (60´ Podzemský), Hnáníček (46´Trnovec), Krajačič – Nepožitek – Vašiček (46´ Kováč).


Vytisknout text k článku - Znojmo porazilo v generálce Třebíč ... Vytisknout - Znojmo porazilo v generálce Třebíč

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31