Znojmo nestačilo na Olomouc

Znojmo nestačilo na Olomouc V závěrečném utkání skupiny C Tipsport ligy, která se hrála v Brněnských Ivanovicích šlo oběma týmům, jak Olomouci, tak i Znojmu, o hodně. Tři body jednoho nebo druhého soupeře by se rovnaly vítězství ve skupině a tudíž postupu do další fáze turnaje. V sestavě Znojma se objevili všichni zkoušení hráči jako například Coufal nebo Hnaníček.

I tihle dva byli u toho když padla první branka utkání. Probíhá 7.minuta a Doležalova teč zapadá k tyčce – 1:0. V 28.minutě je tu rychlý brejk a Janotka dává na 2:0. I přes šance Olomouc další branku nepřidává. To se naopak podařilo soupeři. Těsně před přestávkou vrací Znojmo do hry Vašíček a upravuje na poločasových 2:1.

Po pauze zvonilo nejprve břevno po střele Navrátila. Pak Hanáci zahráli malou domů a byla tu šance Znojma na vyrovnání. Výhodu nepřímého volného kopu uvnitř šestnáctky ovšem hráči 1.SC nevyužili. Následně své kvality ukázal znojemský brankář Šustr. Nakonec byl ale ještě dvakrát překonán. Střelci byli stejní jako v prvním poločase. V 62.minutě hlavou překonává Šustra Janotka – 3:1. Na konečných 4:1 pak v 74.minutě taktéž hlavou dává Doležal. Pro Sigmu to tedy znamená tři body a postup do dalších bojů Tipsport ligy.

SK Sigma Olomouc - 1.SC Znojmo  4:1  (2:1)