VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Znojmo i nadále stoprocentní

Znojmo i nadále stoprocentní Znojmo zasáhla hodinu před utkáním silná přeháňka, což mělo velký vliv na hru především v počátku prvního poločasu. Hráči často podkluzovali a k vidění byla vidět spíše nepřesná hra se spoustou ztrát z obou stran.V polovině prvního poločasu se poprvé měnil stav, kdy si k exekuci přímého kopu postavil míč asi dva metry před vápnem soupeře znojemský Pavel Šťáva. Šikovně zatočil míč přes zeď k tyči Balákovy brány. 1:0. A byl to právě Šťáva, který za dvě minuty skoro ze stejného místa pálil těsně nad. IE bylo gólem povzbuzeno a obrana FKSKB měla najednou hodně práce. Ve 27. minutě se přes obranu probil i s míčem na noze Pavel Drozd, tváří v tvář Balákovi nasadil jesle... Ale Balák se v pádu úžasným, mrštným zákrokem okamžitě otočil za svá záda a vyhrábl Drozdovi zpod nohou jasný gól. Do konce první půle Bosonohy marně ostřelovaly tyče, střely totiž zpravidla mířily vně svatyni Vítámváse. Zatímco na druhé straně dvakrát prošel míč malým vápnem bez zásahu kteréhokoliv z hráčů.

 Ve druhém poločase se evidentně znovu zdvihlo tempo hry. Nicméně první vzruch přišel až v 53. minutě, kdy byl nejdříve vyloučen ve skrumáži před standartou Bosonoh Pavel Cihlář a pak mu byl rozhodčím zvolen doprovod do kabin v osobě Pavla Drozda. Na oba týmy tak čekala hra deset na deset. Že by snížený počet hráčů přinášel jednu gólovku za druhou, to se říct rozhodně nedá. V 74. minutě se nicméně po Černého centru prosadil Jan Škvařil, který otřel svou hlavičku o tyč. 2:0. Hostující trenér Szypula okamžitě reagoval vytažením Lidmily ze obrany do útoku. Ten se mu odvděčil tak, že při prvním kontaktu s míčem na hranici vápna obstřelil brankáře a snížil na 2:1. Dvě minuty nato se po Holomkově prodloužení hlavou dostal před brankáře Vítámváse dostal střídající Bělohlávek a se zakončením neměl problém. 2:2. Za čtyři minuty padly tři branky a utkání dostalo pořádný náboj. Oba týmy chtěly tři body urvat pro sebe, což se ovšem nakonec povedlo domácím, kteří šli v 83. minutě zásluhou Kubáleho střely do břevna a následným odrazem od země do sítě znovu do vedení. 3:2. Bosonohy už na tento gól zareagovat nestihly.

 

IE Znojmo - Bosonohy 3:2 (1:0)

Šťáva, Škvařil, Kubále - Lidmila, Bělohlávek

ČK: Drozd - Cihlář

IE Znojmo: Vítámvás - Horák, Veselý, Šťáva, Procházka, Škvařil, Drozd, Vašíček, Kalina (Kalina), Šplíchal, Ostrý. (Černý, Kubále)

Bosonohy: Balák - Cihlář, Drábek, Pernica, Ovčačík, Moučka, Chalupský, Holomek, Klimeš, Lidmila, Brabec. (Bělohlávek, Čunda)

 

Autor: Petr Srba – Bosonohy

Vytisknout text k článku - Znojmo i nadále stoprocentní ... Vytisknout - Znojmo i nadále stoprocentní

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31