VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Znojmo hlásí první posilu

Znojmo hlásí první posilu Fotbalisté 1.SC Znojmo jsou sice po podzimu jen bod od sestupových příček, ale ve městě okurek určitě nehází flintu do žita. Jediný jihomoravský zástupce v druhé lize nyní zveřejnil jméno první posily. Obránce Radek Coufal přichází z Kladna, kde hostoval z Baníku Ostrava. Tím ale nemusí být posilování znojemského kádru u konce. Na zkoušce jsou totiž další hráči.

Znojemští fotbalisté mají za sebou první část zimní přípravy, ve které se zaměřili kromě obecných věcí také na kompenzační a vyrovnávací cvičení. Trenér Bohumil Smrček tak chce předejít svalovým zranění svých svěřenců. Přes Vánoce pak všem naordinoval volno a poprvé v roce 2011 se chce se svými hráči vidět dnes. V sobotu je pak čeká první zápas Tipsport ligy s Jihlavou.

V tomto utkání se už zřejmě objeví i nová posila zadních řad, kterou se stal Radek Coufal. Tento 190 cm vysoký stoper hrál naposledy za Kladno, kde byl ovšem na hostování. Jeho mateřským oddílem je totiž Baník Ostrava, ve kterém tento dvacetiletý fotbalista sbíral zkušenosti vedle Reného Bolfa, Aleše Neuwirtha a Fernanda Nevese.

Znojmo by ale rádo sehnalo také nějakého kanonýra. Na zkoušce je zde nyní nejlepší střelec týmu MSK Břeclav David Bielčík a také útočník SK Moravské Budějovice Josef Šplíchal. Ten na podzim vstřelil ve čtrnácti zápasech deset branek a patřil tak k nejlepším střelcům Krajského přeboru Vysočiny.

Pokud máte zájem vidět znojemské fotbalisty během zimní přestávky v akci, tak by se vám mohla hodit informace, že byli v Tipsport lize nalosováni do skupiny C. Ta se celá odehraje na umělé trávě v Brněnských Ivanovicích a program Znojma vypadá takto: sobota 8. ledna: 16.00 Jihlava – Znojmo, sobota 15. ledna: 14.00 Dubnica – Znojmo, sobota 22. ledna: 10.00 Brno - Znojmo, 14.00 Olomouc – Znojmo. V tomto ročníku se nebudou hrát vyřazovací boje, ale vítězové skupin A, B a C a lepší z vítězů skupin D a E postoupí přímo do závěrečného turnaje na konci ledna v pražském Edenu.

Vytisknout text k článku - Znojmo hlásí první posilu ... Vytisknout - Znojmo hlásí první posilu

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31