VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Židenice už mají konečně trenéra

Židenice už mají konečně trenéra Židenice měly od doby, co skončil koncem listopadu trenér Ryšavý, neobsazený trenérský post. Nyní tomu už tak není. Zachránit ČAFC ve Fincentrum Krajském přeboru se bude snažit Bohumil Juřica. Nebude to mít ale jednoduché, situace v Židenicích je totiž hodně složitá.

Podzim strávily Židenice ve vyhnanství v Brněnských Ivanovicích. Stadion v Gajdošově ulici kvůli sporům s místním Sokolem musely opustit a tak vzaly za vhod umělý trávník v TCM. Hodně změn zažil také kádr, který se značně omladil a dlouho hledal svou tvář. To se projevilo na výsledcích, které znamenaly pád na dno tabulky Fincentrum Krajského přeboru. Koncem listopadu se k těmto všem problémům přidal další. Po dvou letech skončil na vlastní žádost trenér Ryšavý a zamířil do Novosedel (více informací najdete zde). Od té doby bylo u týmu ČAFC Židenice bezvládí. Dokonce i první týden zimní přípravy vedl asistent trenéra Miroslav Essender.

Druhý týden zimní přípravy už ale začnou pod vedením nového trenéra. Bude jím bývalý hráč Hrušovan nad Jevišovkou Bohumil Juřica. Mladý trenér jde do jámy lvové. Židenice jsou totiž díky své tradici a nedávným působením v celomoravských soutěžích pod drobnohledem. Zdejší fanoušci jsou z dřívějších let namlsaní.

Otázka trenéra je tak zodpovězena. Otázka kádru na svou odpověď teprve čeká. Nový trenér se ale v jarních bojích o záchranu bude možná muset obejít bez obránce či záložníka Romana Kostky, který je na zkoušce v Bohunicích. Za první tým Fincentrum Krajského přeboru dokonce už nastoupil v utkání s Dostou Bystrc (článek u utkání najdete zde).

Vytisknout text k článku - Židenice už mají konečně trenéra ... Vytisknout - Židenice už mají konečně trenéra

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31