VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL Tuháčkova U9 - Líšeň o bod před Spartou

ZHL Tuháčkova U9 - Líšeň o bod před Spartou Jeden bod náskoku před Spartou Brno A si přinesou do nadstavbové části zimní halové ligy mladších přípravek kluci z týmu Líšeň A. Rozhodlo o tom závěrečné kolo základní části soutěže, v němž Líšňané podlehli Židenicím A 1:3, kdežto sparťané opět bodovali naplno a budou pravděpodobně jediným konkurentem Líšně A v boji o zlato. O bronzové medaile zato může vypuknout velká strkanice. Mezi třetími Tuřanami a osmým Prostějovem je rozdíl pouze šesti bodů.

V nadstavbě ZHL, do níž se započítávají body ze základní části soutěže, jsou celky rozděleny do skupiny hrající o 1.-8. místo a o 9.-16. místo. Ve dvou hracích dnech se celky střetnou systémem každý s každým.


Výsledky 10. hracího dne:
Prostějov - Sparta Brno A 1:5
Medlánky - ČAFC Židenice B 3:3
Ivančice - Tišnov 1:0
Líšeň B - Kuřim 1:4
Medlánky - Prostějov 0:4
ČAFC Židenice B - Sparta Brno A 2:4
Líšeň B - Ivančice 0:3
Kuřim - Tišnov 4:1
Prostějov - ČAFC Židenice B 1:1
Medlánky - Sparta Brno A 2:3
Ivančice - Kuřim 0:5
Líšeň B - Tišnov 2:0
ČAFC Židenice A - Obřany 2:1
Líšeň A - St. Lískovec 3:2
Tuřany - Kohoutovice 6:0
Sparta Brno B - Slatina 1:0
ČAFC Židenice A - St. Lískovec 4:0
Líšeň A - Obřany 6:0
Tuřany - Slatina 5:1
Sparta Brno B - Kohoutovice 1:1
Líšeň A - ČAFC Židenice A 1:3
Obřany - St. Lískovec 1:3
Sparta Brno B - Tuřany 3:4
Kohoutovice - Slatina 1:1


Tabulka základní části:
1. Líšeň A              30      24   0   6      108:32       72b

2. Sparta Brno A 30 23 2 5 87:22 71b
3. Tuřany 30 18 5 7 99:50 59b
4. Líšeň B 30 18 4 8 67:44 58b
5. Ivančice 30 18 3 9 99:50 57b
6. Kuřim 30 17 4 9 73:42 55b
7. ČAFC Židenice A 30 16 6 8 76:42 54b
8. Prostějov 30 16 5 9 79:44 53b
------------------------------------------------------------------

9. St. Lískovec 30 12 8 10 59:77 44b
10. Tišnov 30 9 4 17 49:63 31b
11. ČAFC Židenice B 30 8 6 16 60:101 30b
12. Medlánky 30 8 5 17 34:61 29b
13. Obřany 30 8 2 20 50:88 26b
14. Kohoutovice 30 5 7 18 30:65 22b
15. Slatina 30 4 3 23 18:98 15b
16. Sparta Brno B 30 3 2 25 22:131 11b


Program 1. nadstavbového dne (26.2.):

Skupina o 9.-16. místo:
8:30 St. Lískovec - Sparta Brno B
8:45 Tišnov - Slatina
9:00 Medlánky - Kohoutovice
9:15 ČAFC Židenice B - Obřany
9:30 St. Lískovec - Slatina
9:45 Tišnov - Sparta Brno B
10:00 Medlánky - Obřany
10:15 ČAFC Židenice B - Kohoutovice
10:30 St. Lískovec - Tišnov
10:45 Slatina - Sparta Brno B
11:00 Medlánky - ČAFC Židenice B
11:15 Obřany - Kohoutovice
11:30 St. Lískovec - Medlánky
11:45 Tišnov - ČAFC Židenice B

Skupina o 1.-8. místo:
12:30 Líšeň A - Prostějov
12:45 Sparta Brno A - ČAFC Židenice A
13:00 Tuřany - Kuřim
13:15 Líšeň B - Ivančice
13:30 Líšeň A - ČAFC Židenice A
13:45 Sparta Brno A - Prostějov
14:00 Tuřany - Ivančice
14:15 Líšeň B - Kuřim
14:30 Líšeň A - Sparta Brno A
14:45 ČAFC Židenice A - Prostějov
15:00 Tuřany - Líšeň B
15:15 Ivančice - Kuřim
15:30 Líšeň A - Tuřany
15:45 Sparta Brno A - Líšeň B

AUTOR: Martin Horákovský

Vytisknout text k článku - ZHL Tuháčkova U9 - Líšeň o bod před Spartou ... Vytisknout - ZHL Tuháčkova U9 - Líšeň o bod před Spartou

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2017
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30