VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL Tuháčkova U11 - První etapa pro Spartu

ZHL Tuháčkova U11 - První etapa pro Spartu Nejúspěšnějším týmem základní části ZHL starších přípravek je Sparta Brno A, která v deseti hracích dnech nasbírala úhrnem 64 bodů. O dva body méně vytěžily Tuřany a Moravská Slavia a pětibodové manko na sparťany má Slatina. S takovými rozestupy na špici tabulky se závěrem února začne finální etapa soutěže o konečné umístění.

V nadstavbě ZHL, do níž se započítávají body ze základní části soutěže, jsou celky rozděleny do skupiny hrající o 1.-7. místo a o 8.-14. místo. Ve dvou hracích dnech se celky střetnou systémem každý s každým.


Výsledky 10. hracího dne:
Medlánky A - Medlánky B 3:0
Vojkovice - Sparta Brno A 2:8
Ořechov - Chrlice 1:6
Vojkovice - Medlánky B 1:0
Řečkovice - Ořechov 6:0
Medlánky A - Vojkovice 5:1
Medlánky B - Sparta Brno A 1:5
Řečkovice - Chrlice 1:4
Medlánky A - Sparta Brno A 0:7
Mor. Slavia - ČAFC Židenice 9:1
Tuřany - Slatina 2:1
Obřany - St. Lískovec 1:4
ČAFC Židenice - Obřany 1:5
Mor. Slavia - St. Lískovec 0:0
Sparta Brno B - Tuřany 4:2
Mor. Slavia - Obřany 3:2
ČAFC Židenice - St. Lískovec 1:10
Sparta Brno B - Obřany 2:3


Tabulka po základní části:
1. Sparta Brno A      26        20   4   2       148:27        64b

2. Tuřany 26 20 2 4 86:24 62b
3. Mor. Slavia 26 19 5 2 94:29 62b
4. Slatina 26 19 2 5 102:27 59b
5. Medlánky A 26 15 2 9 80:38 47b
6. Sparta Brno B 26 14 2 10 85:55 44b
7. Obřany 26 12 2 12 70:64 38b
-----------------------------------------------------------------------------

8. Chrlice 26 12 1 13 41:61 37b
9. St. Lískovec 26 9 6 11 49:43 33b
10. Vojkovice 26 10 2 14 52:70 32b
11. Řečkovice 26 7 1 18 36:89 22b
12. Medlánky B 26 5 2 19 23:58 17b
13. ČAFC Židenice 26 4 0 22 24:139 12b
14. Ořechov 26 0 1 25 10:176 1b


Program 1. nadstavbového dne (27.2.):

Skupina o 8.-14. místo:

8:30 St. Lískovec - Ořechov
8:50 Vojkovice - ČAFC Židenice
9:10 Řečkovice - Medlánky B
9:30 Chrlice - Ořechov
9:50 Vojkovice - Medlánky B
10:10 Řečkovice - ČAFC Židenice
10:30 Chrlice - St. Lískovec
10:50 Medlánky B - ČAFC Židenice
11:10 Řečkovice - St. Lískovec
11:30 Chrlice - Vojkovice

Skupina o 1.-7. místo:
12:10 Medlánky A - Obřany
12:30 Sparta Brno A - Slatina
12:50 Mor. Slavia - Tuřany
13:10 Sparta Brno B - Obřany
13:30 Sparta Brno A - Medlánky A
13:50 Sparta Brno B - Mor. Slavia
14:10 Tuřany - Slatina
14:30 Medlánky A - Mor. Slavia
14:50 Obřany - Slatina
15:10 Sparta Brno A - Sparta Brno B
15:30 Tuřany - Obřany

AUTOR: Martin Horákovský

Vytisknout text k článku - ZHL Tuháčkova U11 - První etapa pro Spartu ... Vytisknout - ZHL Tuháčkova U11 - První etapa pro Spartu

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31