VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL Tuháčkova U-11 - Prohra Slatiny i Tuřan

ZHL Tuháčkova U-11 - Prohra Slatiny i Tuřan V devátém hracím dni ZHL starších přípravek utrpěly porážku hned tři týmy vedoucího kvarteta. První Slatina podlehla Medlánkám, druhé Tuřany nestačily na Chrlice a v atraktivním souboji čtvrté Moravské Slavie a Tuřan tahali za kratší konec provazu kluci v sešívaných dresech. Kdo naplno ze špice tabulky bodoval, byla třetí Sparta Brno A. Ta však v neděli odehrála pouze dva zápasy a v posledním dni základní části soutěže může společně s Morendou přeskočit v tabulce minimálně Slatinu s jediným zbývajícím utkáním proti Tuřanům. Sedmé místo pro nadstavbová utkání v silnější sedmičce si drží Obřany.

Výsledky 9. hracího dne:
Ořechov-Slatina 1:7
Vojkovice-St. Lískovec 3:0
Medlánky A-Slatina 3:0
Ořechov-Obřany 0:8
Řečkovice-St. Lískovec 2:0
Medlánky A-Ořechov 13:0
Obřany-Slatina 1:4
Řečkovice-Vojkovice 1:2
Medlánky A-Obřany 2:2
Sparta Brno B-ČAFC Židenice 2:1
Tuřany-Chrlice 1:3
Mor. Slavia-Medlánky B 4:1
ČAFC Židenice-Sparta Brno A 0:7
Tuřany-Medlánky B 1:0
Mor. Slavia-Chrlice 2:0
Sparta Brno B-Sparta Brno A 2:4
Mor. Slavia-Tuřany 0:2
Medlánky B-Chrlice 0:1


Tabulka po 9. hracím dni:
1. Slatina 25 19 2 4 101 : 25 59
2. Tuřany 24 19 2 3 82 : 19 59
3. Sparta Brno A 23 17 4 2 128 : 24 55
4. Mor. Slavia 23 17 4 2 82 : 26 55
5. Medlánky A 23 13 2 8 72 : 30 41
6. Sparta Brno B 24 13 2 9 79 : 50 41
7. Obřany 22 10 2 10 59 : 54 32
--------------------------------------------------------------------------
8. Chrlice 24 10 1 13 31 : 59 31
9. Vojkovice 23 9 2 12 48 : 57 29
10. St. Lískovec 23 7 5 11 35 : 41 26
11. Řečkovice 24 6 1 17 29 : 85 19
12. Medlánky B 23 5 2 16 22 : 49 17
13. ČAFC Židenice 23 4 0 19 21 : 115 12
14. Ořechov 24 0 1 23 9 : 164 1


Program 10. hracího dne: (6.2.):
Medlánky A-Medlánky B
Vojkovice-Sparta Brno A
Ořechov-Chrlice
Vojkovice-Medlánky B
Řečkovice-Ořechov
Medlánky A-Vojkovice
Medlánky B-Sparta Brno A
Řečkovice-Chrlice
Medlánky A-Sparta Brno A
Mor. Slavia-ČAFC Židenice
Tuřany-Slatina
Obřany-St. Lískovec
ČAFC Židenice-Obřany
Mor. Slavia-St. Lískovec
Sparta Brno B-Tuřany
Mor. Slavia-Obřany
ČAFC Židenice-St. Lískovec
Sparta Brno B-Obřany


AUTOR: Martin Horákovský

Vytisknout text k článku - ZHL Tuháčkova U-11 - Prohra Slatiny i Tuřan ... Vytisknout - ZHL Tuháčkova U-11 - Prohra Slatiny i Tuřan

Úřední zprávy JmKFS
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31