VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL ml.žáků v Ivančicích vedou Kohoutovice

ZHL ml.žáků v Ivančicích vedou Kohoutovice Dlouhodobý turnaj s názvem Zimní halová liga, který se hraje v Ivančicích, už má za sebou čtyři z pěti základních kol. Na prvním místě tabulky jsou hráči Tatranu Kohoutovice, kteří jako jediní nepoznali hořkost porážky.

Na druhém místě jsou kluci z Dosty Bystrc, kteří si první porážku připsali v posledním kole, když prohráli s ČAFC Židenice 2:1. Třetí je Baník Zbýšov.

A právě z prozatím bronzového týmu je nejlepší střelec soutěže Pavel Hudec. V dvanácti zatím odehraných utkáních vstřelil 38 branek. To znamená průměr tři branky na zápas. Nejlepší obranu má Bystrc, který dostal zatím pouhých devět branek.


Tabulka po 4. kole

1. Tatran Kohoutovice 11 1 0 52:15 34
2. Dosta Bystrc 10 1 1 55:9 31
3. Zbýšov 9 1 2 58:27 28
4. Tatran Bohunice 8 2 2 56:25 26
5. FC Medlánky 8 1 3 54:26 25
6. ČAFC Židenice 8 0 4 50:27 24
7. Tatran Starý Lískovec 7 0 5 29:22 21
8. SK Moravská Slavia Brno 6 1 4 23:18 19
9. Slovan Brno 6 0 6 34:38 18
10. FC Ivančice A 5 2 5 26:25 17
11. SK Tuřany 5 0 7 29:29 15
12. FC Moravský Krumlov 4 1 7 22:35 13
13. FC Ivančice B 2 0 10 22:61 6
14. SK Slatina 1 0 11 12:68 3
15. IE Znojmo 0 2 10 10:53 2
16. Sokol Bohdalice 0 1 11 16:79 1




Tabulka střelců
38 - Hudec Pavel (Baník Zbýšov)
23 - Lidmila Patrik (Tatran Bohunice)
18 - Krakuvčík Marek (Dosta Bystrc), Jiříček Michal (FC Medlánky)
17 - Zatloukal Martin (FC Medlánky)
16 - Zikl Martin (ČAFC Židenice)
13 - Gacov Martin (FC Ivančice A)
12 - Hoffmann Filip (Slovan Brno)
11 - Škubica Marek (Tatran Kohoutovice), Sajed Sazmed (Slovan Brno), Blažek Šimon (MS Brno)
10 - Smetana Petr (Tatran Kohoutovice)


Základní část 5.kolo 23.1.2011
8:00 FC Zbýšov : T.St.Lískovec
8:21 SK Mor.Slavia : T.Kohoutovice
8:42 SK.Slatina : T.Bohunice
9:03 I.E.Znojmo : FC Ivančice „B“
9:24 FC Zbýšov : SK Mor.Slavia
9:45 T.St.Lískovec : T.Kohoutovice
10:06 SK Slatina : I.E. Znojmo
10:27 T.Bohunice : FC Ivančice „B“
10:48 FC Zbýšov : T.Kohoutovice
11:09 T.St.Lískovec : SK.Mor.Slavia
11:30 SK Satina : FC Ivančice „B“
11:51 T.Bohunice : I.E. Znojmo
12:30 SK Tuřany : FC Ivančice „A“
12:51 Dosta Bystrc : FC Medlánky
13:12 Slovan Brno : Sokol Bohdalice
13:33 ČAFC Židenice : FC Mor.Krumlov
13:54 SK Tuřany : Dosta Bystrc
14:15 FC Ivančice„A“ : FC Medlánky
14:36 Slovan Brno : ČAFC Židenice
14:57 Sokol Bohdalice : FC Mor.Krumlov
15:18 SK Tuřany : FC Medlánky
15:39 FC Ivančice„A“ : Dosta Bystrc
16:00 Slovan Brno : FC Mor.Krumlov
16:21 Sokol Bohdalice : ČAFC Židenice


Další program turnaje:
čtvrtfinále - 5. února
semifinále - 19. února
finále - 5. března


Více informací o turnaji najdete zde.

Vytisknout text k článku - ZHL ml.žáků v Ivančicích vedou Kohoutovice ... Vytisknout - ZHL ml.žáků v Ivančicích vedou Kohoutovice

Úřední zprávy JmKFS
16.02. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS
16.02. - Úřední zprávy JmKFS č.21
16.02. - Nominace U11 na halový turnaj v Bohunicích 20.2.2018
16.02. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.2.2018
29.01. - Výsledky z halového turnaje U14 "O pohár předsedy ŘK Fačr pro Moravu"
29.01. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 23.1.2018
19.01. - Úřední zprávy JmKFS č.20
17.01. - Nominace U14 na trénink před halovým turnajem - 24.1.2018
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
únor 2018
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28