VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL Ivančice - Tři týmy bez porážky

ZHL Ivančice - Tři týmy bez porážky Na Zimní halové lize mladších žáků v Ivančicích byly v sobotu odehrány čtvrtfinálové skupiny. Tři vítězství ze třech zápasů, to je vizitka ČAFC Židenice, Bohunic a Kohoutovic. Nejvyšší výsledek kola zaznamenaly Židenice, které vyhrály na FC Ivančice "B" 12:0. Po čtvrtfinálových bitvách už tak nyní známe složení semifinálových skupin, ze kterých pak následně vzejdou soupeři do skupin o konečné umístění.

Čtvrtfinálové zápasy:
T. Kohoutovice - T.St.Lískovec 4:2
SK Mor.Slavia - I.E. Znojmo 2:1
Dosta Bystrc - Slovan Brno 3:3
SK Tuřany - Sokol Bohdalice 2:3
T. Kohoutovice - SK Mor.Slavia 2:1
T.St.Lískovec - I.E. Znojmo 3:1
Dosta Bystrc - SK Tuřany 5:0
Slovan Brno - Sokol Bohdalice 1:4
T.Kohoutovice - I.E. Znojmo 6:1
T.St.Lískovec - SK Mor.Slavia 2:5
Dosta Bystrc - Sokol Bohdalice 10:1
Slovan Brno - SK Tuřany 2:3
Tatran Bohunice - FC Zbýšov 3:2
FC Ivančice „A“ - SK Slatina 4:0
FC Medlánky - ČAFC Židenice 0:5
FC Mor.Krumlov - FC Ivančice „B“ 5:0
Tatran Bohunice - FC Ivančice „A“ 4:3
FC Zbýšov - SK Slatina 10:0
FC Medlánky - FC Mor.Krumlov 4:2
ČAFC Židenice - FC Ivančice „B“ 12:0
Tatran Bohunice - SK Slatina 9:2
FC Zbýšov - FC Ivančice „A“ 3:1
FC Medlánky - FC Ivančice „B“ 7:0
ČAFC Židenice - FC Mor.Krumlov 3:2


SKUPINA A   

1. T.Kohoutovice 3 3 0 0 18:4 9b
2. Mor.Slavia 3 2 0 1 8:5 6b
3. T.St.Lískovec 3 1 0 2 7:10 3b
4. I.E. Znojmo 3 0 0 3 3:11 0b

SKUPINA B 

1. Dosta Bystrc 3 2 1 0 18:4 7b
2. Sokol Bohdalice 3 2 0 1 8:13 6b
3. SK Tuřany 3 1 0 2 5:10 3b
4. Slovan Brno 3 0 1 2 6:10 1b

SKUPINA C 

1. Tatran Bohunice 3 3 0 0 16:7 9b
2. FC Zbýšov 3 2 0 1 15:4 6b
3. FC Ivančice ,,A'' 3 1 0 2 8:7 3b
4. SK Slatina 3 0 0 3 2:23 0b

SKUPINA D 

1. ČAFC Židenice 3 3 0 0 20:2 9b
2. FC Medlánky 3 2 0 1 11:7 6b
3. FC Mor. Krumlov 3 1 0 2 9:7 3b
4. FC Ivančice ,,B" 3 0 0 3 0:24 0b


19.2. se hrají semifinálové skupiny.
Do prvních dvou skupin jsou zařazeny týmy, které byly na prvním nebo druhém místě čtvrtfinálových skupin.
Do dalších dvou pak týmy, které byly ve čtvrtfinálových skupinách na třetím nebo čtvrtém místě.

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY:
SKUPINA E: Tatran Kohoutovice, Sokol Bohdalice, FC Zbýšov, ČAFC Židenice
SKUPINA F: Mor.Slavia, Dosta Bystrc, Tatran Bohunice, FC Medlánky
SKUPINA G: T.St.Lískovec, Slovan Brno, SK Slatina, FC Mor.Krumlov
SKUPINA H: I.E. Znojmo, SK Tuřany, FC Ivančice ,,A'', FC Ivančice ,,B"

Dále budou jednotlivé týmy postupovat dle pořadí do skupin o konečné umístění.


ZDROJ FOTO I TEXT: Stránky turnaje (www.zhl-ml-zaku-ivancice.estranky.cz)

Vytisknout text k článku - ZHL Ivančice - Tři týmy bez porážky ... Vytisknout - ZHL Ivančice - Tři týmy bez porážky

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2017
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30