VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice

ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice Zimní halová liga mladších žáků v Ivančicích má za sebou základní část, kterou bez jediné porážky vyhrál Tatran Kohoutovice. Nejlepším střelcem se stal Pavel Hudec z Baníku Zbýšov, který v patnácti zápasech nastřílel 46 branek. Nyní byly všechny týmy dle pořadí rozděleny do čtvrtfinálových skupin. Základní část bude zapomenuta. Vše začíná znovu.

VÝSLEDKY 5.HRACÍHO DNE:
FC Zbýšov - T.St.Lískovec 2:3
SK Mor.Slavia - T.Kohoutovice 1:6
SK.Slatina - T.Bohunice 1:8
I.E.Znojmo - FC Ivančice „B“ 1:2
FC Zbýšov - SK Mor.Slavia 12:0
T.St.Lískovec - T.Kohoutovice 0:7
SK Slatina - I.E. Znojmo 5:4
T.Bohunice - FC Ivančice „B“ 5:2
FC Zbýšov - T.Kohoutovice 1:4
T.St.Lískovec - SK.Mor.Slavia 0:1
SK Satina - FC Ivančice „B“ 1:4
T.Bohunice - I.E. Znojmo 10:2
SK Tuřany - FC Ivančice „A“ 3:2
Dosta Bystrc - FC Medlánky 3:4
Slovan Brno - Sokol Bohdalice 7:2
ČAFC Židenice - FC Mor.Krumlov 3:1
SK Tuřany - Dosta Bystrc 0:4
FC Ivančice„A“ - FC Medlánky 0:6
Slovan Brno - ČAFC Židenice 1:6
Sokol Bohdalice - FC Mor.Krumlov 1:0
SK Tuřany - FC Medlánky 0:3
FC Ivančice„A“ - Dosta Bystrc 0:4
Slovan Brno - FC Mor.Krumlov 3:1
Sokol Bohdalice - ČAFC Židenice 1:13


TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI:
1. Tatran Kohoutovice.....14.....1.....0..........69:17..........43b
2. Dosta Bystrc.....12.....1.....2..........66:13..........37b
3. Tatran Bohunice.....11.....2.....2..........79:30..........35b
4. FC Medlánky.....11.....1.....3..........74:29..........34b
5. ČAFC Židenice.....11.....0.....4..........72:30..........33b
6. FC Zbýšov.....10.....1.....4..........73:34..........31b
7. Slovan Brno.....8.....0.....7..........45:47..........24b
8. Tatran St. Lískovec.....8.....0.....7..........32:32..........24b
9. SK Mor. Slavia.....7.....1.....7..........25:36..........22b
10. SK Tuřany.....6.....0.....9..........32:38..........18b
11. FC Ivančice ,,A''.....5.....2.....8..........28:38..........17b
12. FC Mor. Krumlov.....4.....1.....10..........24:42..........13b
13. FC Ivančice ,,B".....4.....0.....11..........30:68..........12b
14. SK Slatina.....2.....0.....13..........19:84..........6b
15. Sokol Bohdalice.....1.....1.....13..........20:99..........4b
16. I.E. Znojmo.....0.....2.....10..........17:70..........2b

O pořadí na 7. a 8. místě rozhodl vzájemný zápas podle pravidel turnaje,
ve kterém porazil Slovan Brno - Tatran St. Lískovec 2:0



STŘELCI PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
46branek - Hudec Pavel (Baník Zbýšov)
30branek - Lidmila Patrik (Tatran Bohunice)
21branek - Zatloukal Martin (FC Medlánky)
20branek - Jiříček Michal (FC Medlánky), Zikl Martin (ČAFC Židenice)
19branek - Krakuvčík Marek (Dosta Bystrc)
15branek - Gacov Martin (FC Ivančice "A")
14branek - Sajed Sazmed (Slovan Brno)
13branek - Škubica Marek (Tatran Kohoutovice)
12branek - Dundel Michal (FC Medlánky), Hoffman Filip (Slovan Brno)


Podle celkového pořadí se utvořili 4 čtvrtfinálové skupiny:

Skupina A: Tatran Kohoutovice, Tatran Starý Lískovec, SK Moravská Slavia, I.E. Znojmo

Skupina B: Dosta Bystrc, Slovan Brno, SK Tuřany, Sokol Bohdalice

Skupina C: Tatran Bohunice, FC Baník Zbýšov, FC Ivančice ,,A'', SK Slatina

Skupina D: FC Medlánky, ČAFC Židenice, FC Moravský Krumlov, FC Ivančice ,,B"


ZDROJ: Internetové stránky turnaje (www.zhl-ml-zaku-ivancice.estranky.cz)

Vytisknout text k článku - ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice ... Vytisknout - ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice

Úřední zprávy JmKFS
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
05.04. - Regions Cup - nominace Hněvotín
04.04. - Nominace U13 na utkání MKS JmKFS x KFS Zlín 10.4.2018
04.04. - Nominace U14 JmKFS x KFS Zlín 9.-10.4.2018
28.03. - Úřední zprávy JmKFS č.28
26.03. - Měsíc náborů - manuál pro organizátory akcí
22.03. - Úřední zprávy JmKFS č.27
22.03. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 21.3.2018
21.03. - Úřední zprávy JmKFS č.26
21.03. - Nominace hráčů rep. výběrů JmKFS před turnajem"Regions CUP"
16.03. - Komuniké KR č. 11 JARO 2018
14.03. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 14.3.2018
14.03. - Úřední zprávy JmKFS č.25
14.03. - Komuniké VV JmKFS ze dne 7.3.2018
08.03. - Výsledky z halového turnaje U13 z Dunajské Stredy
08.03. - Úřední zprávy JmKFS č.24
01.03. - O pohár předsedy JmKFS U12- Bohunice 27.2.2018
01.03. - Nominace hráčů - Trénink na účast v turnaji „Regions Cup“
28.02. - Úřední zprávy JmKFS č.23
27.02. - Usnesení valné hromady JmKFS
27.02. - Nominace U13 na halový turnaj do Dunajské Stredy
27.02. - Výsledky finálového turnaje r.2005 Bohunice
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
duben 2018
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30