VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice

ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice Zimní halová liga mladších žáků v Ivančicích má za sebou základní část, kterou bez jediné porážky vyhrál Tatran Kohoutovice. Nejlepším střelcem se stal Pavel Hudec z Baníku Zbýšov, který v patnácti zápasech nastřílel 46 branek. Nyní byly všechny týmy dle pořadí rozděleny do čtvrtfinálových skupin. Základní část bude zapomenuta. Vše začíná znovu.

VÝSLEDKY 5.HRACÍHO DNE:
FC Zbýšov - T.St.Lískovec 2:3
SK Mor.Slavia - T.Kohoutovice 1:6
SK.Slatina - T.Bohunice 1:8
I.E.Znojmo - FC Ivančice „B“ 1:2
FC Zbýšov - SK Mor.Slavia 12:0
T.St.Lískovec - T.Kohoutovice 0:7
SK Slatina - I.E. Znojmo 5:4
T.Bohunice - FC Ivančice „B“ 5:2
FC Zbýšov - T.Kohoutovice 1:4
T.St.Lískovec - SK.Mor.Slavia 0:1
SK Satina - FC Ivančice „B“ 1:4
T.Bohunice - I.E. Znojmo 10:2
SK Tuřany - FC Ivančice „A“ 3:2
Dosta Bystrc - FC Medlánky 3:4
Slovan Brno - Sokol Bohdalice 7:2
ČAFC Židenice - FC Mor.Krumlov 3:1
SK Tuřany - Dosta Bystrc 0:4
FC Ivančice„A“ - FC Medlánky 0:6
Slovan Brno - ČAFC Židenice 1:6
Sokol Bohdalice - FC Mor.Krumlov 1:0
SK Tuřany - FC Medlánky 0:3
FC Ivančice„A“ - Dosta Bystrc 0:4
Slovan Brno - FC Mor.Krumlov 3:1
Sokol Bohdalice - ČAFC Židenice 1:13


TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI:
1. Tatran Kohoutovice.....14.....1.....0..........69:17..........43b
2. Dosta Bystrc.....12.....1.....2..........66:13..........37b
3. Tatran Bohunice.....11.....2.....2..........79:30..........35b
4. FC Medlánky.....11.....1.....3..........74:29..........34b
5. ČAFC Židenice.....11.....0.....4..........72:30..........33b
6. FC Zbýšov.....10.....1.....4..........73:34..........31b
7. Slovan Brno.....8.....0.....7..........45:47..........24b
8. Tatran St. Lískovec.....8.....0.....7..........32:32..........24b
9. SK Mor. Slavia.....7.....1.....7..........25:36..........22b
10. SK Tuřany.....6.....0.....9..........32:38..........18b
11. FC Ivančice ,,A''.....5.....2.....8..........28:38..........17b
12. FC Mor. Krumlov.....4.....1.....10..........24:42..........13b
13. FC Ivančice ,,B".....4.....0.....11..........30:68..........12b
14. SK Slatina.....2.....0.....13..........19:84..........6b
15. Sokol Bohdalice.....1.....1.....13..........20:99..........4b
16. I.E. Znojmo.....0.....2.....10..........17:70..........2b

O pořadí na 7. a 8. místě rozhodl vzájemný zápas podle pravidel turnaje,
ve kterém porazil Slovan Brno - Tatran St. Lískovec 2:0



STŘELCI PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
46branek - Hudec Pavel (Baník Zbýšov)
30branek - Lidmila Patrik (Tatran Bohunice)
21branek - Zatloukal Martin (FC Medlánky)
20branek - Jiříček Michal (FC Medlánky), Zikl Martin (ČAFC Židenice)
19branek - Krakuvčík Marek (Dosta Bystrc)
15branek - Gacov Martin (FC Ivančice "A")
14branek - Sajed Sazmed (Slovan Brno)
13branek - Škubica Marek (Tatran Kohoutovice)
12branek - Dundel Michal (FC Medlánky), Hoffman Filip (Slovan Brno)


Podle celkového pořadí se utvořili 4 čtvrtfinálové skupiny:

Skupina A: Tatran Kohoutovice, Tatran Starý Lískovec, SK Moravská Slavia, I.E. Znojmo

Skupina B: Dosta Bystrc, Slovan Brno, SK Tuřany, Sokol Bohdalice

Skupina C: Tatran Bohunice, FC Baník Zbýšov, FC Ivančice ,,A'', SK Slatina

Skupina D: FC Medlánky, ČAFC Židenice, FC Moravský Krumlov, FC Ivančice ,,B"


ZDROJ: Internetové stránky turnaje (www.zhl-ml-zaku-ivancice.estranky.cz)

Vytisknout text k článku - ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice ... Vytisknout - ZHL Ivančice - Půlmistrem Kohoutovice

Úřední zprávy JmKFS
07.12. - Úřední deska
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31