Zbrojovka otočila duel ve Varnsdorfu

Zbrojovka otočila duel ve Varnsdorfu Brno – Brněnští fotbalisté zvítězili ve Varnsdorfu 2:1 a na druhé postupové místo ztrácí čtyři body. Souboj o nejlepší týmů jara ve druhé lize ovládla Zbrojovka. Brněnští fotbalisté zdolali Varnsdorf na jeho hřišti 2:1 a sérii neporazitelnosti natáhli už na jedenáct utkání.

Varnsdorf dostal do vedení v 55. minutě křížnou střelou Mach, v 64. minutě ovšem parádní bombou srovnal Pašek. Výhru Zbrojovky v nastavení zajistil střídající kamerunský útočník Chigou.

Pět kol před koncem soutěže ztrácí Zbrojovka na páté pozici čtyři body na druhou Jihlavu, která pouze remizovala s Karvinou 1:1. S Vysočinou se Brňané utkají za tři kola.

Fotbalisté Znojma se bezbrankovou domácí remízou s Třincem udrželi na jedenácté pozici a na sestupové pásmo mají šestibodový náskok.

Varnsdorf - Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)

Branky: 55. Mach - 64. Pašek, 90.+1 Chigou. Rozhodčí: Jech - Handlíř, Slavík. ŽK: Hauer, Cana, Rudnickij, Mach (všichni Varnsdorf). Diváci: 1450.

Varnsdorf: Kovář - Mach, Pimpara, Filip, Hauer - Rudnickij, Cana, Chod (59. Matejov), Martan (85. Hozda) - Melunovič, Hikspoors (67. Tvaroha). Trenér: Zdeno Frťala.
Brno: Doležal I - Pašek, Pernica, Šoljič (61. Chigou), P. Buchta - Michna, Koloušek, R. Buchta (58. Fall), Lutonský - Doležal II, Švancara (76. Král). Trenér: Čuhel.

Znojmo - Třinec 0:0

Rozhodčí: Ochotnický - Zlámal, Kovařík. ŽK: Avdič (Znojmo). Diváci: 710.

Znojmo: Hrubý - Hříbek, Avdič, Jonov, Cihlář - Sukup, Šmahaj (28. Rolinc, 86. Mandula), Lacko, Zifčák (74. Mudra) - Okleštěk, Vašíček. Trenér: Smrček.
Třinec: Lipčák - Lisický, Hupka, Kuděla, Matoušek - Malíř, Maroši, Rehák, Byrtus (67. Ceplák) - Nekuda (89. Gavlák), Surynek (80. Joukl). Trenér: Grussmann.

Vytisknout text k článku - Zbrojovka otočila duel ve Varnsdorfu ... Vytisknout - Zbrojovka otočila duel ve Varnsdorfu