VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Zbrojovka míří do Luhačovic

Zbrojovka míří do Luhačovic Ve středu brzy ráno zamíří fotbalisté brněnské Zbrojovky do Luhačovic, kde je v příštích dnech čeká náročné soustředění. Oproti předchozím sezonám Brňané tentokrát vynechají běžky, za to by se měli fotbalisté vedle tvrdého kondičního drilu častěji potkat s míčem. Žádné přípravné utkání ale naplánováno není, nejbližší zápasovou prověrkou jsou až další duely Tipsport ligy v sobotu 22. ledna.

"Náplň soustředění by měla být pestrá. Dopoledne budeme převážně trénovat s balonem, ať už v hale, nebo na umělém povrchu, který mají v Luhačovicích velmi kvalitní. Odpolední tréninky budou kondiční, převážně půjde o výběhy do terénu. Večer je na programu posilovna, balanční cvičení a další doplňkové prvky. K tomu všemu samozřejmě regenerace," stručně shrnul program příštích sedmi dnů asistent Milan Duhan.

Do Luhačovic by mělo odjet 25 hráčů, mezi nimiž je i několik nových fotbalistů, kteří by mohli Zbrojovku posílit v jarní části sezony. V podstatě už jistý je příchod brankáře Lukáše Krbečka, stejně jako on by mohl na půlroční hostování z Plzně přijít i záložník Tomáš Borek a na dobré cestě je i hostování dalšího záložníka Róberta Valenty ze Sparty Praha. 

Na soustředění míří i další hráči, kteří prošli prvním sítem testování v úvodu zimní přípravy. Jsou to srbský stoper Stefan Mitrovič, makedonský pravý obránce Vladica Brdarovski, italský stoper Marco Migliorini, slovenský záložník Martin Maroši a také obránce Tomáš Kaňa, jenž působil vloni v Ústí nad Labem a na podzim pomáhal třetiligové Kroměříži.

V pětadvacítce hráčů chybí zraněný Andrej Hodek a rekonvalescenti Josef Šural se Zdravkem Kovačevičem, kteří budou trénovat individuálně v Brně pod dohledem fyzioterapeuta Ivana Jánského. Další šanci na boj o místo v prvoligovém kádru dostane bosenský obránce Matijas Pejič, jenž se vrátil z hostování v HNK Orašje a také brankář Václav Hladký, který na podzim hostoval v třetiligové Břeclavi.

Není vyloučeno, že by se mohl počet hráčů v Luhačovicích do konce týdne ještě navýšit, protože v současné době probíhají jednání o příchodu několika dalších hráčů.


Seznam hráčů pro soustředění v Luhačovicích

Brankáři:
Lukáš Krbeček, Tomáš Bureš, Václav Hladký

Obránci: Luděk Pernica, Dominik Simerský, Josef Hamouz, Martin Jílek, Martin Husár,
Matijas Pejič, Stefan Mitrovič, Marco Migliorini, Vladica Brdarovski, Tomáš Kaňa

Záložníci: Lukáš Křeček, Richard Dostálek, Marek Střeštík, Daniel Přerovský,
Filip Rýdel, Tomáš Borek, Martin Maroši, Róbert Valenta

Útočníci: Jan Kalabiška, Michael Rabušic, Tomáš Došek, Rostislav Šamánek


ZDROJ: TZ Zbrojovky Brno

Vytisknout text k článku - Zbrojovka míří do Luhačovic ... Vytisknout - Zbrojovka míří do Luhačovic

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31