VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Zbrojovka má nového majitele

Zbrojovka má nového majitele Brno – Prodej Zbrojovky? Hotovo. Podle informací Deníku Rovnost se ve středu večer dohodli majitelé sedmdesátipro­centního podílu akcií bratři Prosové s hlavním uchazečem o koupi brněnského klubu, právníkem Jaroslavem Přečkem.Obě strany se zatím jen ústně ujistily o převodu majoritního podílu. Podepsání konečné smlouvy se nyní dolaďuje. „Dokončují se právní dokumenty ve spojitosti s prodejem a koupí. Přesný termín uskutečnění zatím nemůžu odhadnout,“ sdělil Roman Pros.

V souvislosti s ekonomickou situací klubu se mluví o několikamili­onových dluzích, které mohly Přečka odrazovat. Také proto si nechal udělat audit. „Jeho výsledky vám nesdělím, jde o interní záležitost. Dával jsem si některé věci dohromady, ale na mém zájmu o koupi Zbrojovky to nic nezměnilo. Záleželo také na protistraně. Hráli jsme jakési šachy, což se mi přestávalo líbit. Nechtěl jsem hazardovat se svým jménem,“ pronesl nejvážnější uchazeč a bývalý gólman Královopolské strojírny Brno.

Druholigové mužstvo sledoval i při nedělní domácí generálce s druholigovou Opavou, kterou Brňané ovládli po výsledku 2:1.

Nový majitel se také podepsal pod nedávný příchod kamerunského útočníka Daniho Chigoua. „Trochu jsem se v tom angažoval,“ řekl Přeček. „Chci, aby všechno co nejlépe fungovalo,“ dodal.

Zdroj:http://brnensky.denik.cz/fotbal_region/zbrojovka-ma-noveho-majitele-bratri-prosove-si-placli-s-preckem-20120301.html

 

Vytisknout text k článku - Zbrojovka má nového majitele ... Vytisknout - Zbrojovka má nového majitele

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31