VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Výsledky „O pohár předsedy ŘK ČMFS pro Moravu“

Výsledky „O pohár předsedy ŘK ČMFS pro Moravu“ O víkendu proběhl XVII.ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJE KRAJSKÝCH VÝBĚRŮ o "POHÁR PŘEDSEDY ŘK FAČR PRO MORAVU" a my vám přinášíme jeho výsledky. Výběr hráčů Jihomoravského KFS se po celý turnaj presentoval výbornou hrou a nebýt zaváhání v úvodním utkání, mohl turnaj vyhrát.




O „POHÁR PŘEDSEDY ŘK ČMFS PRO MORAVU“

XVII.ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJE KRAJSKÝCH VÝBĚRŮ U-14

Sportovní hala Vodova ,BRNO 4.- 5.2.2012

Sobota 4.února 2012

13.00 hodin 2 - 7 Moravskoslezský KFS - Jihomoravský KFS 6:1……

13.30 hodin 3 - 6 Podogkreg Zabrze - KFS Vysočina 7:2…….

14.00 hodin 4 - 5 Olomoucký KFS - Zlínský KFS 5:3…….

14.30 hodin 1 - 2 Královehradecký KFS - Moravskoslezský KFS …2:3

15.00 hodin 7 - 3 Jihomoravský KFS - Podokreg Zabrze .. 8:1….

15.30 hodin 6 - 4 KFS Vysočina - Olomoucký KFS ..3:6…….

16.00 hodin 5 - 1 Zlínský KFS - Královehradecký KFS .. 9:7….

16.30 hodin 2 - 3 Moravskoslezský KFS - Podokreg Zabrze ..10:1….

17.00 hodin 4 - 7 Olomoucký KFS - Jihomoravský KFS ..3:8….

17.30 hodin 5 - 6 Zlínský KFS - KFS Vysočina ..6:4….

18.00 hodin 3 - 1 Podokreg Zabrze - Královehradecký KFS ..5:6….

18.30 hodin 4 - 2 Olomoucký KFS - Moravskoslezský KFS ..4:7….

NEDĚLE 5.února 2012

8.30 hodin 6 - 7 KFS Vysočina - Jihomoravský KFS ..1:4….

9.00 hodin 5 - 3 Zlínský KFS - Podokreg Zabrze ..7:2….

9.30 hodin 1 - 4 Královehradecký KFS - Olomoucký KFS ..5:3….

10.00 hodin 6 - 2 KFS Vysočina - Moravskoslezský KFS ..0:11….

10.30 hodin 7 - 5 Jihomoravský KFS - Zlínský KFS 4:2….

11.00 hodin 6 - 1 KFS Vysočina - Královehradecký KFS .. 3:9….

11.30 hodin 3 - 4 Podokreg Zabrze - Olomoucký KFS . .1:4….

12.00 hodin 2 - 5 Moravskoslezský KFS - Zlínský KFS 8:8...

12.30 hodin 7 - 1 Jihomoravský KFS - Královehradecký KFS …3:2..

TABULKA turnaje o „POHÁR PŘEDSEDY ŘK ČMFS PRO MORAVU“

2012

Králove

Hradecký

KFS

Moravsko

slezký KFS

Podokreng Zábrz

Olomouc

ký KFS

Zlínský

KFS

KFS

Vysočina

Jihomo

ravský

KFS

BODY

SKÓRE

POŘ.

Králove

hradecký KFS

2 :3

6 : 5

5 : 3

7 : 9

9 : 3

2 : 3

9

31:26

4.

Moravsko

slezký KFS

3 : 2

10 : 1

7 : 4

8 : 8

11 : 0

6 : 1

16

45:16

1.

Podokreng Zábrze

5 : 6

1 : 10

1 : 4

2 : 7

7 : 2

1 : 8

3

17:37

6.

Olomouc

KFS

3 : 5

4 : 7

4 : 1

5 : 3

6 : 3

3 : 8

9

25:27

5.

Zlínský

KFS

9 : 7

8 : 8

7 : 2

3 : 5

6 : 4

2 : 4

10

35:30

3.

KFS

Vysočina

3 : 9

0 : 11

2 : 7

3 : 6

4 : 6

1 : 4

0

13:43

7.

Jihomo

ravský

KFS

3 : 2

1 : 6

8 : 1

8 : 3

4 : 2

4 : 1

15

28:15

2.

Nejlepší hráč turnaje: ____Ondřej Šašinka_FC Baník Ostrava

Nejlepší brankář turnaje:__Martin Klement _FC Zbrojovka Brno

Nejlepší střelec turnaje:__ Jiří Miker FC Hradec Králové

Vytisknout text k článku - Výsledky „O pohár předsedy ŘK ČMFS pro Moravu“ ... Vytisknout - Výsledky „O pohár předsedy ŘK ČMFS pro Moravu“

Seznam příloh
Výsledky „O pohár předsedy ŘK ČMFS pro Moravu“ (jpg, 2856371kb) .......... aktualizováno 13.2.2012 13:23
Výsledky „O pohár předsedy ŘK ČMFS pro Moravu“ (jpg, 2510899kb) .......... aktualizováno 13.2.2012 13:23
Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30