VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Vyjádření z FK Blansko

Vyjádření z FK Blansko Blansko – Trenér FK Blansko Michal Kugler v úterý oznámil svoji rezignaci a v rozhovoru stručně popsal, co ho k ní vedlo. Na to reaguje manažer klubu.Chtěl bych upřesnit, že trenér Kugler oznámil, že odchází v úterý, tedy den před mistrovským zápasem s Kyjovem. V tisku se objevilo, že jsme nechali odejít hráče a teď i trenéra. Co se týká hráčů, kteří odešli po jarní části sezony, tak ti měli smlouvy na půl roku a tím to bylo dané. A na jaře jsme deklarovali, že chceme nechat hrát více blanenské hráče a to se teď děje. Nenechali jsme nikoho odejít, takhle to bylo dohodnuto a s tím se i počítalo.

Také není pravda, že jsme posilovali B tým na úkor A týmu. Do B týmu se nijak neinvestovalo a jeho kádr zůstal v podstatě nezměněn. S trenérem Kuglerem jsme sestavili tým po vzájemné dohodě podle mě kvalitně. Chybí akorát útočník Oulehla, ale to byla chyba Zbrojovky Brno, která si ho nevyžádala z Rakouska a my jsme jej pak nemohli včas zaregistrovat. Tam jsme se dohodli i s hráčem, že na hostování nepůjde.

Co se týká komunikace a vztahů mezi A a B týmem, tak určité problémy byly, ale snažili jsme se tu komunikaci mezi trenéry i hráči zlepšit. A dohoda byla taková, že pokud bude áčko potřebovat nějakého hráče z béčka, bude ho mít.

Odstoupení trenéra Kuglera jsme nečekali. Měli jsme za sebou dva zápasy, které jsme měli ve svých rukou. Sice se nevyhrálo, ale nikdo to nedramatizoval, z naší strany rozhodně nebyl na trenéra žádný tlak.

Chci touto cestou Michalovi za jeho práci poděkovat a přeji mu ať se mu dobře daří.

Bohuslav Jedinák

manažer FK Blansko

 

Zdroj:http://blanensky.denik.cz/fotbal_region/vyjadreni-z-fk-blansko-k-odstoupeni-trenera-michal-kuglera-20120824.html

Vytisknout text k článku - Vyjádření z FK Blansko ... Vytisknout - Vyjádření z FK Blansko

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30