VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Výhru hodonínského dorostu vystřílel Bábíček.

Výhru hodonínského dorostu vystřílel Bábíček. Hodonín – Starší dorostenci RSM Hodonín zahájili herní přípravu na jarní část sezony výhru v Senici. Na vítězství 4:3 má obří podíl útočník Jakub Bábíček, který se blýskl hattrickem. Čtvrtý gól přidal Valčík.K prvnímu přípravnému utkání vyrazili starší dorostenci Hodonína v kombinovaném složení a se třemi hráči kategorie U16. „Po týdenním kondičním soustředění, které jsme měli v domácích podmínkách, máme tři zraněné hráče. Místo Bartoňka, Singera a Petruchy jsme vzali tři mladší dorostence,“ uvedl asistent hodonínského kouče Lukáš Fojtík.

V prvním poločase byla k vidění vyrovnané partie. Hosté vždy dotahovali skóre, když po chybách obrany dvakrát inkasovali. „Už po pěti minutách se navíc zranil Jankovič, kterého nahradil Bábíček,“ upozornil Fojtík.

Drobné zdravotní problémy trápily i další hráče. „Po náročném týdnu jsme měli strach o zdraví některých hráčů. Zcela fit nebyli Grdina, Michna, Bábíček a Doležal. Navíc jsme brzy přišli o Jankoviče, který má výron v kotníku,“ informoval Fojtík.

Ve druhém poločase se Hodonín, i se třemi šestnáctiletými hráči, začal prosazovat a postupem času ovládl hru. Ovšem rychlý povrch dělal hostujícím hráčům v koncovce problémy.

Díky střelecké potenci mladého kanonýra Bábíčka ovšem dovedli hosté rušný zápas do vítězného konce. „Hráči utkání zvládli docela dobře. Po dlouhé pauze měli chuť do zápasu. I mladší kluci se předvedli v dobrém světle. Ovšem zase jsme neproměnili několik vyložených šancí,“ pravil Fojtík.

Přípravný fotbal
FK Senica U18 – RSM Hodonín U19 3:4 (2:2)
Branky Hodonína: Bábíček 3, Valčík
RSM Hodonín: Navrátil – Jankůj, Koplík, Michna, Nedvídek – Kmínek, Grdina – Reška, Sloboda, Nasadil – Jankovič (Bábíček, Nádavský, Valčík, Domanský, Doležal).

Zdroj: http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/vyhru-hodoninskeho-dorostu-vystrilel-babicek.html

Vytisknout text k článku - Výhru hodonínského dorostu vystřílel Bábíček. ... Vytisknout - Výhru hodonínského dorostu vystřílel Bábíček.

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31