VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Vítězství výběru U-13 MěFS v Bratislavě

Vítězství výběru U-13 MěFS v Bratislavě Na turnaji žáků družebních fotbalových svazů v kategorii U-13, jehož pořadatelem byl ObFZ Bratislava-mesto, se představil výběr MěFS s novým trenérem a realizačním týmem a bez ztráty bodů zvítězil. Turnaj se konal ve čtvrtek 20. září 2012 na hřišti v Bratislavě - Vrakuni a startovatovala na něm mužstva ObFZ Bratislava-mesto, ObFZ Trnava, OFS Vyškov a MěFS Brno.



Výsledky jednotlivých zápasů:

ObFZ Bratislava - ObFZ Trnava  3 : 0, Kováč, Leginus, Habodász

MěFS Brno - OFS Vyškov  3 : 0, Malásek 2, Slunský

ObFZ Bratislava - MěFS Brno  3 : 4, Horký, Gvora, Leginus - Slunský 2, Pachlopník, Hofírek

ObFZ Trnava - OFS Vyškov  2 : 1, Valo, Korec - Zbořil

OFS Vyškov - ObFZ Bratislava  0 : 12, Leginus, Čahoj po 4, Starinský, Pochylý, Kopšík, Habodász

MěFS Brno - ObFZ Trnava  5 : 1, Pachlopník 2, Slunský, Hofírek, Malásek - Valo

 

Konečné pořadí:

1. MěFS Brno  9 bodů

2. ObFZ Bratislava-mesto  6 bodů

3. ObFZ Trnava  3 body

4. OFS Vyškov bez bodů

 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Daniel Slunský (MěFS Brno), nejlepším střelcem Lucas Leginus a brankářem Martin Trnovský (oba ObFZ Bratislava-mesto).

 

MěFS reprezentovali:

Veselý Zdeněk, Rudyk David, Pachlopník Ondřej, Slunský Daniel, Zúbek Marek (FC Zbrojovka Brno), Špička Zbyněk (SK Líšeň), Bílý Radek, Adamec Petr, Kubeš Pavel, Papež Martin, Hejátko Filip (FC Sparta Brno), Syřiště Petr, Rybníček David, Malásek David (FC Svratka Brno), Hofírek Tomáš, Růžička Dominik (ČAFC Židenice 2011).

Trenér: Jambor Dan, asistent trenéra: Jordan Radek, vedoucí mužstva: Sýkora Jiří.

Vytisknout text k článku - Vítězství výběru U-13 MěFS v Bratislavě ... Vytisknout - Vítězství výběru U-13 MěFS v Bratislavě

Úřední zprávy JmKFS
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.-6..6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31