Veselí vyhrálo čtvrté utkání v řadě

Veselí vyhrálo čtvrté utkání v řadě Nepříjemnou velikonoční nadílku připravili Mikulčicím na jejich hřišti Veselené a prodloužili si tak sérii vítězství na 4 utkání v řadě. V průběhu I.poločasu se tak zamračilo a setmělo, že nebylo skoro vidět ani na míč. V přestávce se spustily hromy, blýskalo se a navíc silně pršelo. Ve II.poločase pak déšť zmírnil a utkání tak mohlo být dohráno až do konce.

Jak je vidno z konečného výsledku déšt více pomohl Veselanům, kteří dali 4 branky a domácí prakticky nepustili do žádné vážnější akce a zcela zaslouženě vysoko zvítězili.

V 15.minutě byli Mikulčice v dobré brankové šanci, kdy se k míči dostal Blaha, ale jeho střelu vyrazil Bančák.

Ve 29.minutě sebral míč obránci Tomeček, vystřelil z hranice pokutového území, ale míč směřoval mimo branku.

Ve 35.min. pronikal sám na branku hostí Zábranský, Bančák svým vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a střelu bravurně zlikvidoval.

Ve 39.min. vyslal nádhernou střelu do šibenice z 25 metrů Bureš a dostal domácí poprvé a naposledy do vedení na 1:0.

Velký obrat nastal ve II.poločase. Střídající Sládeček, který byl na hřišti sotva minutu pronikal sám na brankáře a lobem přes vyběhnuvšího golmana srovnal na 1:1.

V 50.minutě zahrával Pyclík rohový kop, míč směřoval do pok.území na hlavu Polácha, který dal druhou branku a hosté vedli 2:1.

V 53. minutě zvýšil na 3:1 opět Polách přesnou a umístěnou střelou k tyči z 18 metrů.

V 58.minutě zvýšil Řičica na 4:1 umístěnou střelou k tyči z hranice šestnáctky.

V 65.minutě poslal centr z pravé strany na levou na volného Pyclíka, který trefil břevno.

O minutu později byl v dobré šanci Sládek, ale jeho střelu vyrazil obránce Smištík.

V 77.minutě byl v gólové pozici Pyclík na hranici pok.území, ale jeho střelu vyrazil brankář domácích.

Neděle 24.4.2011 - I.B tř.sk.C - „A“ muži

BANÍK MIKULČICE - FC VESELÍ NAD MORAVOU 1:4 (1:0)
Branky:
Bureš - Polách 2, Sládeček, Šafář

MIKULČICE: Gloch - Stašek (64.Trnka), Krejčiřík, Veselý, Vaculík, Skočík,
Blaha, Bureš, Urbánek, Pitzinger, Zábranský (57.Sládek)

Masér: Michalík Zdeněk

Info z posledního kola 1.B třídy skupiny C najdete zde.

Celkové info o této soutěži pak tady.

Vytisknout text k článku - Veselí vyhrálo čtvrté utkání v řadě ... Vytisknout - Veselí vyhrálo čtvrté utkání v řadě