Veselí porazilo v neděli vysoko Velké Bílovice

Veselí porazilo v neděli vysoko Velké Bílovice Domácí chtěli potvrdit i v tomto utkání, že vítězství v Dubňanech nebylo náhodné a i ve druhém domácím utkání na jaře zvítězí a potvrdí jarní neporanitelnost. V I.poločase předvedla obě mužstva dobrý výkon. Druhý poločas byl už zcela v režii domácích, kteří potvrdili dalšími dvěma brankami vysoké vítězství.

Už v 5.minutě poslal míč zprava Tomeček na Pyclíka do středu hřiště, ten poslal míč na Radmila, který vrátil zpět Pyclíkovi do pok.území. Ten vystřeli a brankář jen s námahou vyrazil míč.

V 17.minutě rozehrávali hosté roh.kop do pok.území, k míči se dostal Jan Osička a levou nohou poslal míč k tyči do branky po teči brankáře Bančáka.

Ve 25.minutě poslal míč do středu šestnáctky Pyclík Radomilovi, ten vystřelil a míč směřoval jen těsně mimo branku.

Ve 35. minutě vyslal nádhernou střelu Hrbek (nedělní oslavenec - 29.roků) do šibenice a srovnal na 1:1.

Ve 38.minutě pronikal středem Pyclík, dal míč na levou stranu Poláchovi, který vystřelil a trefil jen brankáře hostí. O minutu později zvýšil Polách z pravé strany k zadní tyči na 3:1.

V 59.minutě byl v další dobré akci Pyclík, jenže v posledním okamžiku mu sebral míč obránce.

V 74.minutě obehrál Pyclík obránce v pok.území, poslal míč nalevo Sládečkovi, který zvýšil na 4:1.

V 87.minutě vyslal střelu z 18.metrů Sládeček a zvýšil na 5:1.

FC VESELÍ NAD MORAVOU „A“ - VELKÉ BÍLOVICE 5:1 (3:1)

Diváků: 145

VESELÍ: Bančák - Prajza M. (81.Grabec), Šafář, Prajza L. Brumla – Hrbek (84.Lovecký)
- Tomeček, Radmil (67.Sládeček), Polách, Řičica - Pyclík

Na střídačce seděl ještě náhradní brankář Garaj

Trenér: Ševela Jan, Vedoucí: Konečný František, Masér: Michalík Zdeněk

V.BÍLOVICE: Horecký - Jung, Osička J, Krejčiřík, Sycha, Oploštil, Jančík, Žůrek, Osička L. (64.Damborský),
Osička Roman I. (9.Hromek, 53.Tetur), Mádl - Osička Roman II., Turzík, Strejček

Trenér: Ferbar Vladimír, Asistent: Gajdoš Jiří, Vedoucí: Mádl Petr

Vytisknout text k článku - Veselí porazilo v neděli vysoko Velké Bílovice ... Vytisknout - Veselí porazilo v neděli vysoko Velké Bílovice

Úřední zprávy JmKFS
07.12. - Úřední deska
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017