VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Ve středu proběhne Krajské finále přípravek

Ve středu proběhne Krajské finále přípravek Po krajském finále mužského a žákovského poháru budeme zítra ( ve středu ) znát i nejlepší letošní krajské týmy v kategorii mladších a starších přípravek. Na stadionu v Ivančicích se totiž od samého rána bude hrát Krajské finále těchto kategorií. Kamera JmKFS bude samozřejmě u toho. Budete tak moci sledovat celé finále na vašem počítači. Tedy za toho předpokladu, že znovu zavítáte na web JmKFS. Propozice turnaje najdete v článku.










P R O P O Z I C E

finálového turnaje starších a mladších přípravek v rámci JmKFS



1.Termín turnaje: středa 15.6.2011

2.Místo: Ivančice,hřiště FC Ivančice ,Malovansko

3.Zahájení turnaje: oficiální zahájení 8:45 hod

4.Účastníci turnaje: vítězové jednotlivých okresů ve svých kategoriích v rámci JmKFS.

5.Rozhodčí: deleguje JmKFS


Starší přípravka:(hráči narození po 1.1.2000 a mladší)

Skupina A                                                       Skupina B


1.vítěz OFS Břeclav 1.vítěz OFS Vyškov
2.vítěz OFS Znojmo 2.vítěz OFS Brno-město
3.vítěz OFS Blansko 3.vítěz OFS Hodonín
4.určený KM 4.vítěz OFS Brno-venkov



Mladší přípravka:(hráči narození po 1.1.2002 a mladší)

Skupina C                                                       Skupina D


1.vítěz OFS Břeclav 1.vítěz OFS Vyškov
2.vítěz OFS Znojmo 2.vítěz OFS Brno-město
3.vítěz OFS Blansko 3.vítěz OFS Hodonín
4.určený KM 4.vítěz OFS Brno-venkov



6.Podmínky účasti: všichni musí být registrováni,vedoucí družstev předloží před turnajem reg.průkazy a seznam hráčů.

7.Hrací systém: hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým jednokolově a pak o umístění ve skupině.

8.Hrací doba: hraje se 2 x 12 min s poločasovou přestávkou 3 minuty.

9.Mladší přípravky hrají 4 + 1 , starší 5 + 1, a vše dle nových pravidel pro přípravky!

10.Počet hráčů: Každé družstvo je složeno maximálně z 16 hráčů

11.Pořadí va skupině:
1. počet bodů-vítězství 3,remíza 1
2. výsledek vzájemného utkání
3 brankový rozdíl
4. větší počet vstřelených branek
5. los

12.Semifinálové a finálové utkání:po nerozhodném výsledku se kopou 3.pok. kopy, pak ,, náhlá smrt“

12.Ceny: Mužstva na 1.-4. obdrží poháry, 1.-3. místě medaile,

13. Hráči mají zajištěný pitný režim, dostanou balíček s ovocem a bagetou.

Vytisknout text k článku - Ve středu proběhne Krajské finále přípravek ... Vytisknout - Ve středu proběhne Krajské finále přípravek

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30