VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

V úterý oba naše výběry v přímém přenosu

V úterý oba naše výběry v přímém přenosu Mezikrajská žákovská soutěž bude v úterý 29.3. pokračovat utkáním Jihomoravský KFS – Olomoucký KFS. JmKFS si uvědomuje, že mládež je budoucnost fotbalu, a proto pracuje na jejím zviditelnění. Prvním pokusem jak přiblížit jihomoravské naděje fotbalovým fanouškům je přímý komentovaný internetový přenos jejich utkání. Kamera JmKFS tak nebude chybět ani v úterý na utkání našich starších a mladších žáků.



Odkazy na oba přímé komentované přenosy najdete zde.




Nominace žákovského výběru JmKFS Brno
- hráči narození po 1.1.1998


Fessl David
Malůšek Daniel (oba Svratka Brno)
Klement Martin
Miker Jiři
Gáč David
Hložek Daniel
Aster Michael (všichni FC Zbrojovka Brno)
Obůrka Josef (FC Kuřim)
Čermák Filip (RAFK Rajhrad)
Mokruša Adam
Parma Ondřej (oba RSM Hodonín)
Vlčnovský David (FC Sparta Brno)
Trmal Matouš (1. SC Znojmo)
Krevňák Martin
Víša Denis (oba MSK Břeclav)
Blahůšek Michal (RSM Hodonín)

Náhradníci:
Myslík Tomáš (MSK Břeclav)
Smejkal Dominik
Smejkal Tomáš (oba FC Sparta Brno)
Procházka Tomáš (1. SC Znojmo)
Král Alex (FC Zbrojovka Brno)

Trenéři: Jaroslav Sommernitz, Josef Dvořáček



Nominace žákovského výběru JmKFS Brno
- hráči narození po 1.1.1997


Jakeš Antonín
Koláčný Jiří
Zukal Lukáš
Mica Dominik
Fojtík Radek (všichni FC Zbrojovka Brno)
Souček Pavel
Vintr Libor
Matuška Jan (všichni Blansko)
Dobrovolný Martin,
Hříbek Zdeněk (oba Znojmo),
Ščipa Vojtěch (Vyškov),
Malimánek Marek
Kala Aleš (oba Sparta Brno)
Tichý Richard (MSK Břeclav)
Macháček Petr
Dohnálek Zbyněk (oba RSM Hodonín)

Náhradníci:
Floder Jiří (FC Zbrojovka Brno)
Zmeko Ondřej (Blansko)
Obruča Lukáš (Vyškov)
Trčka Tomáš (MSK Břeclav)
Fryš Martin (1.SC Znojmo)

Trenéři: Zlámal Luděk, Dvořák Václav


Odkazy na oba přímé komentované přenosy najdete zde.


Vytisknout text k článku - V úterý oba naše výběry v přímém přenosu ... Vytisknout - V úterý oba naše výběry v přímém přenosu

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30