VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

V úterý oba naše výběry v přímém přenosu

V úterý oba naše výběry v přímém přenosu Mezikrajská žákovská soutěž bude v úterý 29.3. pokračovat utkáním Jihomoravský KFS – Olomoucký KFS. JmKFS si uvědomuje, že mládež je budoucnost fotbalu, a proto pracuje na jejím zviditelnění. Prvním pokusem jak přiblížit jihomoravské naděje fotbalovým fanouškům je přímý komentovaný internetový přenos jejich utkání. Kamera JmKFS tak nebude chybět ani v úterý na utkání našich starších a mladších žáků.



Odkazy na oba přímé komentované přenosy najdete zde.




Nominace žákovského výběru JmKFS Brno
- hráči narození po 1.1.1998


Fessl David
Malůšek Daniel (oba Svratka Brno)
Klement Martin
Miker Jiři
Gáč David
Hložek Daniel
Aster Michael (všichni FC Zbrojovka Brno)
Obůrka Josef (FC Kuřim)
Čermák Filip (RAFK Rajhrad)
Mokruša Adam
Parma Ondřej (oba RSM Hodonín)
Vlčnovský David (FC Sparta Brno)
Trmal Matouš (1. SC Znojmo)
Krevňák Martin
Víša Denis (oba MSK Břeclav)
Blahůšek Michal (RSM Hodonín)

Náhradníci:
Myslík Tomáš (MSK Břeclav)
Smejkal Dominik
Smejkal Tomáš (oba FC Sparta Brno)
Procházka Tomáš (1. SC Znojmo)
Král Alex (FC Zbrojovka Brno)

Trenéři: Jaroslav Sommernitz, Josef Dvořáček



Nominace žákovského výběru JmKFS Brno
- hráči narození po 1.1.1997


Jakeš Antonín
Koláčný Jiří
Zukal Lukáš
Mica Dominik
Fojtík Radek (všichni FC Zbrojovka Brno)
Souček Pavel
Vintr Libor
Matuška Jan (všichni Blansko)
Dobrovolný Martin,
Hříbek Zdeněk (oba Znojmo),
Ščipa Vojtěch (Vyškov),
Malimánek Marek
Kala Aleš (oba Sparta Brno)
Tichý Richard (MSK Břeclav)
Macháček Petr
Dohnálek Zbyněk (oba RSM Hodonín)

Náhradníci:
Floder Jiří (FC Zbrojovka Brno)
Zmeko Ondřej (Blansko)
Obruča Lukáš (Vyškov)
Trčka Tomáš (MSK Břeclav)
Fryš Martin (1.SC Znojmo)

Trenéři: Zlámal Luděk, Dvořák Václav


Odkazy na oba přímé komentované přenosy najdete zde.


Vytisknout text k článku - V úterý oba naše výběry v přímém přenosu ... Vytisknout - V úterý oba naše výběry v přímém přenosu

Úřední zprávy JmKFS
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
05.04. - Regions Cup - nominace Hněvotín
04.04. - Nominace U13 na utkání MKS JmKFS x KFS Zlín 10.4.2018
04.04. - Nominace U14 JmKFS x KFS Zlín 9.-10.4.2018
28.03. - Úřední zprávy JmKFS č.28
26.03. - Měsíc náborů - manuál pro organizátory akcí
22.03. - Úřední zprávy JmKFS č.27
22.03. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 21.3.2018
21.03. - Úřední zprávy JmKFS č.26
21.03. - Nominace hráčů rep. výběrů JmKFS před turnajem"Regions CUP"
16.03. - Komuniké KR č. 11 JARO 2018
14.03. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 14.3.2018
14.03. - Úřední zprávy JmKFS č.25
14.03. - Komuniké VV JmKFS ze dne 7.3.2018
08.03. - Výsledky z halového turnaje U13 z Dunajské Stredy
08.03. - Úřední zprávy JmKFS č.24
01.03. - O pohár předsedy JmKFS U12- Bohunice 27.2.2018
01.03. - Nominace hráčů - Trénink na účast v turnaji „Regions Cup“
28.02. - Úřední zprávy JmKFS č.23
27.02. - Usnesení valné hromady JmKFS
27.02. - Nominace U13 na halový turnaj do Dunajské Stredy
27.02. - Výsledky finálového turnaje r.2005 Bohunice
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
duben 2018
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30