VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

V Líšni se hrát bude.

V Líšni se hrát bude. Brno – Fotbalisté nejsou žádné panenky, ale rukavice a kulichy na líšeňském turnaji tentokrát asi použijí i ti největší „otužilci“. Na líšeňském kopci to fouká, i když nikde jinde v Brně ne a na sobotní ráno jsou hlášeny mrazy pod minus deset stupňů CelsiaZvažovali jsme, zda utkání raději neodložit, ale nakonec jsme se rozhodli hrát. Hrajeme tu tři turnaje a odložené zápasy by se dost problematicky dohrávaly,“ sdělil ředitel turnaje Cyril Malý. Odložení by ovšem hrozilo, kdyby ráno přišly skutečně extrémní mrazy. „Bereme tu situaci takovou, jaká je, i když v takových mrazech by asi bylo opravdu bylo lepší nehrát. Ale přizpůsobíme se. Nakonec, hráči budou běhat, takže na tom budou určitě líp než my trenéři na lavičce,“ bere vše s nadhledem trenér MFK Vyškov Valdemar Horváth. Ten své svěřence vyšle v 11.00 hodin do zápasu proti Dostě Bystrc. Sestavu určí až těsně před začátkem, protože v týdnu bylo několik hráčů nachlazených a Horváth chce postavit jen vyloženě zdravé fotbalisty. V každém případě by se po delší rekonvalescenci měl na umělém trávníku objevit záložník Radim Farník.

Sobotní líšeňský program nabízí v hlavní skupině jen dva zápasy, protože dorost Zbrojovky má volno a utkání Prostějova s domácím týmem se bude hrát až 14.února.

Po Vyškovu se od 13.00 hodin utká Framoz Rousínov s Blanskem. Na stejném trávníku v sobotu odstartuje i slabší B skupina. Od 17.00 bude hrát Slavkov s Ochozí a zítra v 15.00 bude mít výkop okresní derby týmů z I.A tříd Šaratice – Dražovice.

Zdroj:http://vyskovsky.denik.cz/fotbal_region/v-lisni-se-hrat-bude-vyskov-s-bystrci-a-rousinov-s.html

Vytisknout text k článku - V Líšni se hrát bude. ... Vytisknout - V Líšni se hrát bude.

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30