VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

V KP už je rozhodnuto

V KP už je rozhodnuto O uplynulém víkendu se odehrálo poslední kolo Fincentrum KP v letošní sezoně a jsou tak známy všechny neznámé. Do divize postupují Bohunice a naopak do 1.A třídy padají Židenice a nakonec i Velká nad Veličkou. Hodně na mále měla Kuřim, která se zachránila domácí remízou s Bzencem. Králíček se ovšem na konečných 1:1 trefil až v 93.minutě. Další jistou věcí je fakt, že KP bude mít více nováčků, než jen dva postupující vítěze z obou skupin 1.A tříd. 1.SC Znojmo se bude soustředit více na dorostenecký než na juniorský tým a béčko tak nepřihlásí.


30. kolo FINCENTRUM KP


TATRAN BRNO BOHUNICE - FRAMOZ ROUSÍNOV 1:2 (1:1)
Branky:
6. Bombicz - 31. Hartl, 69. Buršík

BOHUNICE: Tůma - Konečný, Vjater, Masařík, Hanousek, Hrazdíra, Navrátil, Beneš, Kulička, Bombicz, Tonev

ROUSÍNOV: Trnavský - Svoboda, Daněk, Pupp, Fiala, Kalouda, Růžička, Buršík, Krejčí, Hartl, Kubala



FK IE ZNOJMO - SK OLYMPIA RÁJEČKO 6:2 (4:1)
Branky:
Rolník 2, Poláček, Šťáva, Ostrý, Kalina (PK) - Tajnai, Starý

IE ZNOJMO: Vítámvás - Poláček, Pavelka (47. Mössmer), Kalina, Tkadlec,
Rolník, Šťáva (82. Berka), Procházka, Ostrý, Černý (75. Štancl), Mařík

RÁJEČKO: Rettegy - Kopecký, Maška, Kupský, Starý, Jarůšek, Tajnai,
Štrajt (46. Slavíček), Tenora, Hebký (77. Kolář), Sehnal J.



KORDÁRNA VELKÁ NAD VELIČKOU - ČAFC ŽIDENICE 10:0 (3:0)
Branky:
Kohůt P. 7, Sládeček M. 2, Macko D.

VELKÁ N.V.: Sládeček T. - Machálek, Kohůt M., Horák, Valášek, Macko D., Vardan, Sládeček M., Kohůt P., Pravda, Macko L.

ŽIDENICE: Neumann - Jebáček, Konečný J., Konečný R., Reiter, Pernica, Ampapa, Ratiborský, Bedrna, Stehlík, Klimeš, Pokorný



FC KUŘIM - SLOVAN BZENEC 1:1 (0:0)
Branky:
90. Králíček - 85. Kasala

KUŘIM: Brodecký - Urban, Juračka (69. Šenkýř J.), Čuhel, Škrdlík (54. Vermouzek), Hanus, Králíček, Kučera, Klopar, Fryčka, Plšek
BZENEC: Pelíšek - Dulovecz T. (76. Kratina), Zbořil, Linhart, Škodík, Šifel, Hapla (36. Šik), Ingr, Hoša, Dulovecz M., Kasala



FC BOSKOVICE - FC VRACOV 1:2 (0:0)
Branky:
Václavek - Lipčík 2



SOKOL NOVOSEDLY - BANÍK ZBÝŠOV 3:0 (1:0)
Branky:
Mucala 2, Knee P.



MKZ RÁJEC JESTŘEBÍ - FC IVANČICE 1:1 (0:0)
Branky:
Cabadaj - Štork



VÍCE INFORMACÍ O TÉTO SOUTĚŽI NAJDETE zde.


Vytisknout text k článku - V KP už je rozhodnuto ... Vytisknout - V KP už je rozhodnuto

Úřední zprávy JmKFS
07.12. - Úřední deska
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31