Úspěch Jihomoravského regionálního fotbalu.

Úspěch Jihomoravského regionálního fotbalu. V neděli 22. 1. se starší žáci Svratky Brno r. 1998, v soutěži hrající krajský přebor, vydali na halový turnaj do Hradce Králové s cílem fotbalově uspět mezi ligovými týmy. Turnaj se hrál v hale Háječek dle futsalových pravidel a o výsledek se bojovalo 18 minut.

V prvním zápase narazila Svratka na prozatím vedoucí tým první ligy žáků skupiny A s impozantním skóre 136:6 – SK Slavii Praha. Po několika zahozených tutovkách a skvěle vyražených míčích do stran brankářem Adamem Smrčkou se začal outsider turnaje osmělovat. Slavia se dvakrát dostala do vedení, ale po rychlé narážečce z levé strany skóroval Radek Hájek, výborným uvolněním do středu hřiště a brankou Tomáše Smejkala to bylo už 2:2. Zápas spěl k remíze, ale minutu před koncem se po dobré rozehrávce beků míč dostal k Jakubu Švejdovi, jenž přihrál Grůzovi, který rychle předal Danielu Malůškovi a ten střelou s myšlenkou podél pravé tyče překonal výborného gólmana Slavie....vše o úspěchu si můžete přečíst v přiloženém souboru.

Vytisknout text k článku - Úspěch Jihomoravského regionálního fotbalu. ... Vytisknout - Úspěch Jihomoravského regionálního fotbalu.

Seznam příloh
Velký úspěch Jihomoravského regionálního fotbalu. (doc, 430080kb) .......... aktualizováno 25.1.2012 19:31