VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Tasovice nečekaně podlehly Meziříčí

Tasovice nečekaně podlehly Meziříčí Tasovice - Divizní tým nestačil na soka z Vysočiny. Do prvního poločasu přesto nastupoval aktivněji. Tasovice podlehly 0:2.Ostřelování Invaldovy brány se nesetkalo s úspěchem. Tasovice si do konce první půle vytvořily dostatečné množství gólových příležitostí. Ani jednu z téměř stoprocentních šancí však proměnit nedokázaly.

„Bylo to pro nás nešťastné utkání, v prvním poločase jsme soupeře k ničemu nepustili. Neproměnili jsme ale několik velice dobrých šancí,“ uvedl po zápase trenér Tasovic Tomáš Šťastný.

Druhá polovina zápasu proběhla v domácím podání o mnoho hůře. „O poločase jsem hráče nabádal, aby zůstali v klidu a trpěliví. Hlavní bylo, abychom nedostali gól,“ vypočítával po zápase Šťastný.

„Po jedné hrubé chybě v naší obraně jsme dostali první gól a tím naši hru jen více otevřeli,“ litoval Šťastný.

Do režie se tak dostal tým Meziříčí, který po prvním vstřeleném gólu stále hýřil aktivitou.

„Na zápas jsme se velice těšili, ale zároveň jsme měli respekt. Tým Tasovic předchází výborná pověst, má vynikající útok, to nám dělalo v první půli problém,“ věděl po zápase trenér Velkého Meziříčí Libor Smejkal.

„Za náš úspěch mohlo naše rozmístění hráčů v poli, které jsme uzpůsobili tasovické taktice. První poločas nás ale soupeř zcela přehrával, tam jsme si nevytvořili ani jednu gólovou šanci,“ řekl Smejkal. Netrvalo však dlouho a celek z Vysočiny vstřelil již druhý gól.

„Po domnělém faulu od našeho brankáře nám byla zapískána penalta a Meziříčí skórovalo. Nevím, jestli měla být odpískána, to nechci komentovat,“ smutnil Šťastný.

Změna stylu

Nad úspěchy se však radoval soupeř. Po poločase změnil styl hraní, a to po chvíli přineslo své ovoce.

„Hřiště bylo sice trošku podmáčené, ale to nám nevadilo. Po poločase jsme si řekli, že se zaměříme více na ofenzívu, že budeme více podporovat útočníky, aby před soupeřovým gólmanem v klíčových situacích nezůstávali sami. A to se nám povedlo,“ radoval se Smejkal.

Po závěrečném hvizdu nebylo do zpěvu především hráčům Tasovic, kteří během třiceti minut vyfasovali dohromady čtyři žluté karty.

„Byl to takový zvláštní zápas. Takhle bychom mohli odehrát klidně dvakrát devadesát minut a nedat gól. Něco podobného se nám stalo naposledy v Bohunicích, kde jsme prohráli 0:1,“ řekl po zápase Šťastný.

Hráči z Vysočiny naproti tomu hýřili štěstím, když favorizované Tasovice porazili.

„Myslím, že klukům se zápas povedl. Ani hráči, kteří střídali, nepropadli. Chtěl bych pochválit hlavně Jaroslava Dufka, který naskočil do zápasu po dlouhé absenci a až na jednu drobnou chybu hrál výborně. Z výhry se každopádně radujeme,“ hodnotil Smejkal.

Nešťastný Šťastný

Naproti tomu Tomáš Šťastný tak veselý nebyl. „Asi máme opravdu ještě mladý mančaft na to, abychom vyhrávali takovéto zápasy. Přitom proti soupeři, jako je tento, bychom měli vyhrávat. Ale když soupeř vstřelí dvě branky a my s větším počtem šancí ani jednu, tak na vítězství nelze ani pomyslet,“ uzavřel prohraný zápas Šťastný.

http://znojemsky.denik.cz/fotbal_region/tasovice-necekane-podlehly-mezirici-prohraly-0-2-20120423.html

Vytisknout text k článku - Tasovice nečekaně podlehly Meziříčí ... Vytisknout - Tasovice nečekaně podlehly Meziříčí

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31