VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Švancara-otázka postupu je pořád otevřená

Švancara-otázka postupu je pořád otevřená Brno – Zase vymýšlel přihrávky, centroval i zakončoval. A hlavně proměnil penaltu, pro kterou si sám došel. Branku na 2:0 dal kapitán Petr Švancara Zbrojovce klid v jihomoravském derby proti Znojmu. „Mělo snad jednu šanci, k ničemu dalšímu jsme ho nepustili. Zase klobouk dolů před naší obranou,“ chválil své defenzivně laděné spoluhráče.I přes výhru vaše ztráta na druhé postupové místo zůstává na šesti bodech. Co říkáte situaci na špici tabulky?
Hodnotím ji pozitivně, šplháme nahoru. Asi se budu opakovat, ale počkejme dvě tři kola a uvidíme. Teď vyhráli nahoře všichni, Dohnali jsme body ztracené s Vlašimí. Jedeme dál. Naše série je neskutečná a vážíme si toho, ale otázka postupu je pořád otevřená.

O to víc vás asi mrzí bezbranková remíza s Vlašimí.
Nás hlavně mrzí celý podzim. S Vlašimí jsme hráli 0:0, nedali jsme sedm šancí, ale diváci nám pat tleskali. Tam jsme si zatím šli, to je v pořádku.

Dali jste stejně jako v minulém kole dvě branky. Znamená to, že se zlepšujete?
Myslím, že je to shoda náhod. Teď ve Varnsdorfu klidně můžeme prohrát. Druhá liga je tak vyrovnaná, až to není normální.

Oba góly dali útočníci. Vy a Martin Doležal. Z toho musí mít trenér radost.
Doli výborně pracuje pro mužstvo. Otázka je co v létě. Já si přeju, aby tu zůstal. A já tedy samozřejmě taky. (smích) Ale to je otázka na vedení. Je dobrý. Šance, které má, využije. Jaro má výborné.

Slyšel jste o tom, že faulovaný hráč nemá chodit na penaltu?
Slyšel. Fanoušci a novináři vytváří jakési pravidla. Jenomže já jsem typický příklad toho, že se musí porušovat. Věřil jsem si na ni. Jde o to, abych ji proměnil a tým z ní měl užitek.

Přemýšlel jste nad nějakou kulišárnou, nebo vám bylo jasné, kam míč půjde?
Už delší dobu jsme vždycky rozhodnutý, do kterého místa ji kopnu. Nekopal jsem ji hned, rozmýšlím se. V tomhle mám jasno.

Zdroj:http://brnensky.denik.cz/fotbal_region/svancara-otazka-postupu-je-porad-otevrena-20120422.html

Vytisknout text k článku - Švancara-otázka postupu je pořád otevřená ... Vytisknout - Švancara-otázka postupu je pořád otevřená

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31