VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 4. a 5. listopadu

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
1. kolo
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky - TJ TATRAN Rousínov 2:0 (1:0) 123 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Bučovice - TJ Tatran Bohunice 0:0 (0:0) 70 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Sokol Lanžhot - FK Mutěnice 1:0 (0:0) 400 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK SK Bosonohy - SK Moravská Slavia-fotbal 6:0 (3:0) 168 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 SK Olympia Ráječko - FC Veselí n. Moravou 8:2 (4:0) 65 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Svratka Brno - SK Vojkovice 2:2 (1:0) 100 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Moravský Krumlov - FC Sparta Brno 1:1 (1:1) 110 diváků
Pátek 3. 11. 2017 18:00 FC Boskovice - FC Ivančice 4:1 (2:1) 95 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
1. kolo
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Sokol Dobšice - FC Miroslav 2:1 (0:1) 142 diváků
Neděle 5. 11. 2017 10:15 FK Znojmo - TJ Čechie Zastávka 3:2 (1:1) 100 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 SK Žebětín - TJ Sokol Novosedly 6:0 (3:0) 82 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Rajhradice - TJ Sokol Přímětice 1:1 (1:0) 100 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK Kunštát - SK Líšeň B 2:2 (1:2) 100 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Kuřim - TJ START Brno 1:2 (1:1) 420 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 SK Slatina - SK Šlapanice 1:1 (0:0) 100 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
1. kolo
Neděle 5. 11. 2017 14:00 MFK Vyškov B - TJ Dražovice 1:0 (0:0) 80 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK Baník Ratíškovice - FK Blatnice pod Sv. Ant. 4:2 (2:0) 150 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Dubňany 0:0 (0:0) 80 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Moravan Lednice - TJ Slavoj Rohatec 4:0 (0:0) 120 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK Milotice - TJ Sokol Krumvíř 1:3 (0:1) 200 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - SK Rakvice 1932 3:0 (1:0) 120 diváků
Sobota 4. 11. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:2 (1:2) 70 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
Neděle 5.11.2017 14:00 FC Jablonec - FC Zbrojovka Brno 1:0(0:0)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
14. kolo
Neděle 5. 11. 2017 10:15 Uničov - Hodonín 2:2 (2:2) 160 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 HLUČÍN - Líšeň 2:4 (1:0) 130 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Rýmařov - Kroměříž 3:6 (2:5) 140 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Uherský Brod - Valašské Meziříčí 2:1 (0:0) 210 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Hulín - Petřkovice 3:1 (2:0) 131 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 MOHELNICE - MFK Vyškov s.r.o. 2:2 (2:0) 240 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 HFK Olomouc - PROSTĚJOV 1:4 (0:1) 178 diváků
Sobota 4. 11. 2017 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 2:0 (0:0) 103 diváků

MSD-D
14. kolo
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Ždírec nad Doubravou - Rosice 1:3 (0:1) 240 diváků
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Strání - Tasovice 0:1 (0:1) 230 diváků
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Vrchovina - Tišnov 0:2 (0:0) 390 diváků
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Šumperk - Bzenec 7:0 (3:0) 150 diváků
Neděle 5. 11. 2017 14:00 POLNÁ - Třebíč 2:1 (2:1) 134 diváků
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Břeclav - Velká Bíteš 1:4 (1:1) 50 diváků
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Žďár nad Sázavou - Stará Říše 1:0 (0:0)
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Havlíčkův Brod - Blansko 0:0 (0:0) 100 diváků



Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 4. a 5. listopadu ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 4. a 5. listopadu

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30