VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Olympia Ráječko - TJ Tatran Bohunice 1:1 (0:0) 210 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Ivančice - TJ TATRAN Rousínov 1:3 (1:0) 100 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Svratka Brno 1:0 (1:0) 180 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Boskovice - FK SK Bosonohy 2:0 (1:0) 115 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Moravský Krumlov - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:5 (2:2) 140 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Vojkovice - SK Moravská Slavia-fotbal 5:1 (2:1) 100 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Sparta Brno - FC Bučovice 1:1 (1:1) 90 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Veselí n. Moravou - FK Mutěnice 0:2 (0:2) 200 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Sokol Dobšice - FK Znojmo 3:3 (0:1) 120 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Šlapanice - TJ Rajhradice 1:1 (1:0) 150 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Líšeň B - TJ Čechie Zastávka 0:0 (0:0) 50 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 TJ START Brno - TJ Sokol Novosedly 2:0 (1:0) 215 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Kuřim - TJ Sokol Přímětice 4:0 (1:0) 77 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Miroslav - SK Žebětín 2:5 (0:2) 100 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Slatina - FK Kunštát 1:1 (0:1) 70 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FK Baník Dubňany - TJ Slavoj Rohatec 2:2 (1:0) 350 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FK Milotice - TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:2 (1:0) 100 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 3:1 (1:0) 300 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov B - TJ Moravan Lednice 3:0 (2:0) 70 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 TJ Dražovice - FK Baník Ratíškovice 0:3 (0:1) 50 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Rakvice 1932 - FC Kyjov 1919 2:4 (0:2) 150 diváků


Vyšší soutěže
HET liga
9.kolo
Neděle 24.9.2017 18:00 SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno 2:0 (0:1)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - Otrokovice 3:0 (1:0) 275 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 MOHELNICE - HLUČÍN 0:2 (0:0) 210 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Uherský Brod - Uničov 0:0 (0:0) 349 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 MFK Vyškov s.r.o. - Rýmařov 2:0 (1:0) 250 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Hulín - HFK Olomouc 2:3 (1:1) 151 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Petřkovice - PROSTĚJOV 0:4 (0:2) 168 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Líšeň - Kroměříž 2:0 (2:0) 310 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Hodonín - Velké Meziříčí 0:5 (0:3) 320 diváků

MSD-D
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Stará Říše - Tišnov 1:3 (1:1) 145 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Tasovice - Bzenec 3:2 (0:1) 185 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Velká Bíteš - Třebíč 2:0 (1:0) 346 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Strání - Šumperk 1:2 (1:0) 257 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Ždírec nad Doubravou - Žďár nad Sázavou 1:0 (1:0) 330 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Blansko - POLNÁ 2:0 (2:0) 128 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Rosice - Vrchovina 5:1 (5:0) 180 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 0:2 (0:1) 150 diváků

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31