VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Olympia Ráječko - TJ Tatran Bohunice 1:1 (0:0) 210 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Ivančice - TJ TATRAN Rousínov 1:3 (1:0) 100 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Svratka Brno 1:0 (1:0) 180 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Boskovice - FK SK Bosonohy 2:0 (1:0) 115 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Moravský Krumlov - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:5 (2:2) 140 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Vojkovice - SK Moravská Slavia-fotbal 5:1 (2:1) 100 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Sparta Brno - FC Bučovice 1:1 (1:1) 90 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Veselí n. Moravou - FK Mutěnice 0:2 (0:2) 200 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Sokol Dobšice - FK Znojmo 3:3 (0:1) 120 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Šlapanice - TJ Rajhradice 1:1 (1:0) 150 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Líšeň B - TJ Čechie Zastávka 0:0 (0:0) 50 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 TJ START Brno - TJ Sokol Novosedly 2:0 (1:0) 215 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Kuřim - TJ Sokol Přímětice 4:0 (1:0) 77 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Miroslav - SK Žebětín 2:5 (0:2) 100 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Slatina - FK Kunštát 1:1 (0:1) 70 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FK Baník Dubňany - TJ Slavoj Rohatec 2:2 (1:0) 350 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FK Milotice - TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:2 (1:0) 100 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 3:1 (1:0) 300 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov B - TJ Moravan Lednice 3:0 (2:0) 70 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 TJ Dražovice - FK Baník Ratíškovice 0:3 (0:1) 50 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Rakvice 1932 - FC Kyjov 1919 2:4 (0:2) 150 diváků


Vyšší soutěže
HET liga
9.kolo
Neděle 24.9.2017 18:00 SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno 2:0 (0:1)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - Otrokovice 3:0 (1:0) 275 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 MOHELNICE - HLUČÍN 0:2 (0:0) 210 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Uherský Brod - Uničov 0:0 (0:0) 349 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 MFK Vyškov s.r.o. - Rýmařov 2:0 (1:0) 250 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Hulín - HFK Olomouc 2:3 (1:1) 151 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Petřkovice - PROSTĚJOV 0:4 (0:2) 168 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Líšeň - Kroměříž 2:0 (2:0) 310 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Hodonín - Velké Meziříčí 0:5 (0:3) 320 diváků

MSD-D
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Stará Říše - Tišnov 1:3 (1:1) 145 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Tasovice - Bzenec 3:2 (0:1) 185 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Velká Bíteš - Třebíč 2:0 (1:0) 346 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Strání - Šumperk 1:2 (1:0) 257 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Ždírec nad Doubravou - Žďár nad Sázavou 1:0 (1:0) 330 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Blansko - POLNÁ 2:0 (2:0) 128 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Rosice - Vrchovina 5:1 (5:0) 180 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 0:2 (0:1) 150 diváků

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31