VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Olympia Ráječko - TJ Tatran Bohunice 1:1 (0:0) 210 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Ivančice - TJ TATRAN Rousínov 1:3 (1:0) 100 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Svratka Brno 1:0 (1:0) 180 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Boskovice - FK SK Bosonohy 2:0 (1:0) 115 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FC Moravský Krumlov - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:5 (2:2) 140 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Vojkovice - SK Moravská Slavia-fotbal 5:1 (2:1) 100 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Sparta Brno - FC Bučovice 1:1 (1:1) 90 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Veselí n. Moravou - FK Mutěnice 0:2 (0:2) 200 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Sokol Dobšice - FK Znojmo 3:3 (0:1) 120 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Šlapanice - TJ Rajhradice 1:1 (1:0) 150 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 SK Líšeň B - TJ Čechie Zastávka 0:0 (0:0) 50 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 TJ START Brno - TJ Sokol Novosedly 2:0 (1:0) 215 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Kuřim - TJ Sokol Přímětice 4:0 (1:0) 77 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 FC Miroslav - SK Žebětín 2:5 (0:2) 100 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Slatina - FK Kunštát 1:1 (0:1) 70 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FK Baník Dubňany - TJ Slavoj Rohatec 2:2 (1:0) 350 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 FK Milotice - TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:2 (1:0) 100 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 3:1 (1:0) 300 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov B - TJ Moravan Lednice 3:0 (2:0) 70 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 TJ Dražovice - FK Baník Ratíškovice 0:3 (0:1) 50 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 SK Rakvice 1932 - FC Kyjov 1919 2:4 (0:2) 150 diváků


Vyšší soutěže
HET liga
9.kolo
Neděle 24.9.2017 18:00 SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno 2:0 (0:1)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - Otrokovice 3:0 (1:0) 275 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 MOHELNICE - HLUČÍN 0:2 (0:0) 210 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Uherský Brod - Uničov 0:0 (0:0) 349 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 MFK Vyškov s.r.o. - Rýmařov 2:0 (1:0) 250 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Hulín - HFK Olomouc 2:3 (1:1) 151 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Petřkovice - PROSTĚJOV 0:4 (0:2) 168 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Líšeň - Kroměříž 2:0 (2:0) 310 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Hodonín - Velké Meziříčí 0:5 (0:3) 320 diváků

MSD-D
9. kolo
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Stará Říše - Tišnov 1:3 (1:1) 145 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Tasovice - Bzenec 3:2 (0:1) 185 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Velká Bíteš - Třebíč 2:0 (1:0) 346 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Strání - Šumperk 1:2 (1:0) 257 diváků
Neděle 1. 10. 2017 15:00 Ždírec nad Doubravou - Žďár nad Sázavou 1:0 (1:0) 330 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Blansko - POLNÁ 2:0 (2:0) 128 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Rosice - Vrchovina 5:1 (5:0) 180 diváků
Sobota 30. 9. 2017 15:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 0:2 (0:1) 150 diváků

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 30. září a 1.října

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30