VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 28. října a 29.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Neděle 29. 10. 2017 14:00 FK Mutěnice - FC Bučovice NEZAHÁJENO
Sobota 28. 10. 2017 14:00 FC Sparta Brno - SK Olympia Ráječko 1:3 (0:1) 38 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 FC Ivančice - TJ Sokol Lanžhot 0:1 (0:1) 68 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 FC Moravský Krumlov - FC Svratka Brno 4:6 (1:2) 125 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 SK Vojkovice - FK SK Bosonohy 0:4 (0:0) 80 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 FC Veselí n. Moravou - FC Dosta Bystrc - Kníničky 2:5 (0:2) 120 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 SK Moravská Slavia-fotbal - TJ TATRAN Rousínov 1:4 (1:1) 53 diváků
Pátek 27. 10. 2017 18:00 FC Boskovice - TJ Tatran Bohunice 2:1 (2:0) 80 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Neděle 29. 10. 2017 14:00 Sokol Dobšice - TJ Sokol Přímětice 1:1 (0:0) 150 diváků
Neděle 29. 10. 2017 14:00 SK Šlapanice - FC Kuřim 0:4 (0:0) 50 diváků
Neděle 29. 10. 2017 11:45 SK Líšeň B - FK Znojmo 0:0 (0:0)
Sobota 28. 10. 2017 14:00 FC Miroslav - SK Slatina 1:3 (0:1) 80 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 TJ START Brno - FK Kunštát 5:3 (2:0) 170 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 TJ Čechie Zastávka - SK Žebětín 3:1 (1:1) 70 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 TJ Sokol Novosedly - TJ Rajhradice 1:3 (1:0) 50 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Neděle 29. 10. 2017 14:00 FK Blatnice pod Sv. Ant. - FC Kyjov 1919 0:1 (0:1) 50 diváků
Neděle 29. 10. 2017 14:00 FK Baník Dubňany - TJ Moravan Lednice 2:2 (1:2) 100 diváků
Neděle 29. 10. 2017 14:00 MFK Vyškov B - TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:1 (0:0) 20 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 TJ Dražovice - TJ Sokol Hroznová Lhota 1:5 (0:2) 68 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 SK Rakvice 1932 - FK Milotice 3:2 (1:0) 120 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 TJ Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 3:2 (1:2) 300 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:00 TJ Sokol Krumvíř - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 1:0 (1:0) 150 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
12.kolo
Sobota 28.10.2017 17:00 FC Zbrojovka Brno - FK Dukla 0:0

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
13. kolo
Neděle 29. 10. 2017 14:00 Valašské Meziříčí - Hulín 0:0 (-1:-1)
Neděle 29. 10. 2017 10:15 Velké Meziříčí - PROSTĚJOV 1:2 (1:1) 330 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Petřkovice - Uničov 0:2 (0:0) 124 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Líšeň - Rýmařov 2:1 (2:0) 285 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Hodonín - HLUČÍN 1:2 (0:0) 160 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 MOHELNICE - HFK Olomouc 6:1 (2:0) 230 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 MFK Vyškov s.r.o. - Uherský Brod 4:0 (1:0) 183 diváků
Pátek 27. 10. 2017 18:00 Kroměříž - Otrokovice 3:2 (0:0) 275 diváků

MSD-D
13. kolo
Neděle 29. 10. 2017 14:30 Tasovice - Žďár nad Sázavou 1:0 (0:0) 100 diváků
Neděle 29. 10. 2017 14:30 Velká Bíteš - POLNÁ 1:6 (1:0) 50 diváků
Neděle 29. 10. 2017 14:30 Tišnov - Bzenec 3:0 (2:0) 185 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Třebíč - Vrchovina 2:3 (2:1) 72 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Havlíčkův Brod - Šumperk 1:4 (0:1) 95 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Rosice - Strání 7:0 (3:0) 105 diváků
Sobota 28. 10. 2017 14:30 Blansko - Ždírec nad Doubravou 1:1 (0:0) 116 diváků







Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 28. října a 29.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 28. října a 29.října

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30