VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 23. a 24. září

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
8. kolo
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FC Bučovice - FC Moravský Krumlov 0:3 (0:0) 100 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Boskovice 1:3 (1:3) 153 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK SK Bosonohy - FC Svratka Brno 0:3 (0:0) 150 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK Mutěnice - SK Vojkovice 2:0 (0:0) 180 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Lanžhot - SK Olympia Ráječko 2:0 (2:0) 200 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Tatran Bohunice - FC Veselí n. Moravou 4:3 (1:1) 80 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 SK Moravská Slavia-fotbal - FC Ivančice 0:0 (0:0) Vojtova
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ TATRAN Rousínov - FC Sparta Brno 2:3 (1:1) 60 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
8. kolo
Neděle 24. 9. 2017 15:30 TJ Rajhradice - FC Miroslav 7:1 (2:0) 150 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK Kunštát - FC Kuřim 0:0 (0:0)
Sobota 23. 9. 2017 15:30 SK Žebětín - Sokol Dobšice 3:3 (0:1) 40 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 FK Znojmo - SK Slatina 0:4 (0:3) 100 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Přímětice - SK Líšeň B 2:0 (0:0) 100 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Čechie Zastávka - TJ START Brno 0:0 (0:0)
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Novosedly - SK Šlapanice 2:2 (1:1) 20 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
8. kolo
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK Blatnice pod Sv. Ant. - SK Rakvice 1932 3:6 (1:2) 115 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 TJ Moravan Lednice - TJ Sokol Hroznová Lhota 4:4 (2:3) 200 diváků
Neděle 24. 9. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - FK Baník Dubňany 0:3 (0:2) 110 diváků
Neděle 24. 9. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Dražovice 0:1 (0:0) 70 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Slavoj Rohatec - TJ Sokol Krumvíř 3:5 (2:2) 120 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 FK Baník Ratíškovice - MFK Vyškov B 1:0 (1:0) 117 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Milotice 1:1 (1:0) 104 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
8.kolo
Neděle 24.9.2017 17:00 MFK Karviná - FC Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
8. kolo
Neděle 24. 9. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice 3:2 (3:1) 362 diváků
Neděle 24. 9. 2017 10:15 Uničov - Hulín 7:2 (3:1) 165 diváků
Sobota 23. 9. 2017 18:00 Kroměříž - Hodonín 1:3 (0:2) 159 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 HLUČÍN - Uherský Brod 1:2 (1:0) 91 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Rýmařov - MOHELNICE 2:1 (2:0) 180 diváků
Sobota 23. 9. 2017 14:30 HFK Olomouc - Líšeň 1:7 (1:2) 96 diváků
Sobota 23. 9. 2017 10:30 Otrokovice - MFK Vyškov s.r.o. 3:3 (2:2) 87 diváků
Pátek 22. 9. 2017 15:30 PROSTĚJOV - Valašské Meziříčí 4:1 (0:1) 420 diváků

MSD-D
8. kolo
Neděle 24. 9. 2017 15:30 Vrchovina - Blansko 5:0 (3:0) 195 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 POLNÁ - Havlíčkův Brod 1:2 (0:0) 162 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 Šumperk - Velká Bíteš 5:0 (2:0) 120 diváků
Neděle 24. 9. 2017 15:30 Třebíč - Stará Říše 1:4 (0:3) 85 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Bzenec - Rosice 2:1 (2:1) 135 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Břeclav - Ždírec nad Doubravou 2:0 (1:0) 120 diváků
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Žďár nad Sázavou - Strání 6:0 (2:0) 148 diváků
Pátek 22. 9. 2017 16:30 Tišnov - Tasovice 7:1 (3:1) 150 diváků

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 23. a 24. září ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 23. a 24. září

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30