VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 21. října a 22.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Lanžhot - FC Sparta Brno 3:0 (1:0) 200 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 SK Olympia Ráječko - FC Moravský Krumlov 0:0 (0:0) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ TATRAN Rousínov - FK Mutěnice 2:0 (0:0) 50 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Vojkovice 5:2 (4:1) 68 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FC Bučovice - FC Veselí n. Moravou 0:2 (0:1) 100 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 TJ Tatran Bohunice - SK Moravská Slavia-fotbal 4:0 (1:0) 180 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK SK Bosonohy - FC Ivančice 3:2 (2:1) 80 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FC Svratka Brno - FC Boskovice 3:3 (1:0) 110 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Rajhradice - TJ Čechie Zastávka 2:1 (1:0) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FK Kunštát - SK Šlapanice 1:1 (1:0) 80 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 SK Žebětín - SK Líšeň B 1:0 (0:0) 150 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Přímětice - TJ Sokol Novosedly 3:2 (2:2) 120 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 SK Slatina - Sokol Dobšice 1:1 (0:0) 85 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK Znojmo - TJ START Brno 2:2 (0:2) 50 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FC Kuřim - FC Miroslav 5:0 (4:0) 80 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - SK Rakvice 1932 3:1 (2:0) 50 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FK Milotice - TJ Dražovice 4:2 (3:1) 117 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Moravan Lednice - TJ Sokol Krumvíř 2:4 (1:3) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Hroznová Lhota - MFK Vyškov B 3:1 (2:1) 110 diváků
Neděle 22. 10. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - FK Blatnice pod Sv. Ant. 6:0 (3:0) 80 diváků
Neděle 22. 10. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Slavoj Rohatec 4:4 (1:3) 80 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany 2:1 (1:0) 350 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
Neděle 22.10.2017 17:00 FC Viktoria Plzeň - FC Zbrojovka Brno 2:0

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 10:15 Uničov - Valašské Meziříčí 0:0 (0:0)
Sobota 21. 10. 2017 14:30 HLUČÍN - Petřkovice 2:1 (0:0) 341 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Rýmařov - Hodonín 3:2 (1:1) 211 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:3 (0:1) 92 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Hulín - MFK Vyškov s.r.o. 2:1 (0:0) 165 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 PROSTĚJOV - Kroměříž 2:3 (1:1) 360 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Uherský Brod - MOHELNICE 2:0 (1:0) 230 diváků
Sobota 21. 10. 2017 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:0 (1:0) 103 diváků

MSD-D
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 POLNÁ - Stará Říše 3:4 (2:3) 246 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Vrchovina - Velká Bíteš 0:0 (0:0) 185 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Břeclav - Tasovice 0:2 (0:1) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Žďár nad Sázavou - Rosice 2:1 (0:1) 220 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Šumperk - Tišnov 1:4 (0:2) 220 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Ždírec nad Doubravou - Havlíčkův Brod 1:2 (1:1) 285 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Strání - Blansko 3:1 (1:1) 148 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Bzenec - Třebíč 3:1 (2:0) 157 diváků



Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 21. října a 22.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 21. října a 22.října

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30