VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 21. října a 22.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Lanžhot - FC Sparta Brno 3:0 (1:0) 200 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 SK Olympia Ráječko - FC Moravský Krumlov 0:0 (0:0) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ TATRAN Rousínov - FK Mutěnice 2:0 (0:0) 50 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Vojkovice 5:2 (4:1) 68 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FC Bučovice - FC Veselí n. Moravou 0:2 (0:1) 100 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 TJ Tatran Bohunice - SK Moravská Slavia-fotbal 4:0 (1:0) 180 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK SK Bosonohy - FC Ivančice 3:2 (2:1) 80 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FC Svratka Brno - FC Boskovice 3:3 (1:0) 110 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Rajhradice - TJ Čechie Zastávka 2:1 (1:0) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FK Kunštát - SK Šlapanice 1:1 (1:0) 80 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 SK Žebětín - SK Líšeň B 1:0 (0:0) 150 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Přímětice - TJ Sokol Novosedly 3:2 (2:2) 120 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 SK Slatina - Sokol Dobšice 1:1 (0:0) 85 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK Znojmo - TJ START Brno 2:2 (0:2) 50 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FC Kuřim - FC Miroslav 5:0 (4:0) 80 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - SK Rakvice 1932 3:1 (2:0) 50 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FK Milotice - TJ Dražovice 4:2 (3:1) 117 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Moravan Lednice - TJ Sokol Krumvíř 2:4 (1:3) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Hroznová Lhota - MFK Vyškov B 3:1 (2:1) 110 diváků
Neděle 22. 10. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - FK Blatnice pod Sv. Ant. 6:0 (3:0) 80 diváků
Neděle 22. 10. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Slavoj Rohatec 4:4 (1:3) 80 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany 2:1 (1:0) 350 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
Neděle 22.10.2017 17:00 FC Viktoria Plzeň - FC Zbrojovka Brno 2:0

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 10:15 Uničov - Valašské Meziříčí 0:0 (0:0)
Sobota 21. 10. 2017 14:30 HLUČÍN - Petřkovice 2:1 (0:0) 341 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Rýmařov - Hodonín 3:2 (1:1) 211 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:3 (0:1) 92 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Hulín - MFK Vyškov s.r.o. 2:1 (0:0) 165 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 PROSTĚJOV - Kroměříž 2:3 (1:1) 360 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Uherský Brod - MOHELNICE 2:0 (1:0) 230 diváků
Sobota 21. 10. 2017 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:0 (1:0) 103 diváků

MSD-D
12. kolo
Neděle 22. 10. 2017 14:30 POLNÁ - Stará Říše 3:4 (2:3) 246 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Vrchovina - Velká Bíteš 0:0 (0:0) 185 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Břeclav - Tasovice 0:2 (0:1) 100 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Žďár nad Sázavou - Rosice 2:1 (0:1) 220 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Šumperk - Tišnov 1:4 (0:2) 220 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Ždírec nad Doubravou - Havlíčkův Brod 1:2 (1:1) 285 diváků
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Strání - Blansko 3:1 (1:1) 148 diváků
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Bzenec - Třebíč 3:1 (2:0) 157 diváků



Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 21. října a 22.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 21. října a 22.října

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30