VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 14. října a 15.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FK Mutěnice - SK Moravská Slavia-fotbal 7:0 (3:0) 185 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FC Moravský Krumlov - TJ Sokol Lanžhot 3:1 (3:1) 300 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Vojkovice - FC Bučovice 1:0 (1:0) 200 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Ivančice - FC Dosta Bystrc - Kníničky 0:0 (0:0) 120 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Veselí n. Moravou - TJ TATRAN Rousínov 4:3 (3:1) 110 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Boskovice - SK Olympia Ráječko 0:2 (0:1) 160 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Svratka Brno - TJ Tatran Bohunice 1:2 (1:0) 180 diváků
Sobota 14. 10. 2017 14:00 FC Sparta Brno - FK SK Bosonohy 4:1 (2:1) 60 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Sokol Dobšice - FC Kuřim 3:1 (1:1) 100 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 SK Šlapanice - FK Znojmo 2:0 (2:0) 100 diváků
Neděle 15. 10. 2017 12:45 SK Líšeň B - TJ Rajhradice 0:1 (0:1) 150 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Slatina - TJ Sokol Přímětice 1:3 (1:2) 60 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Miroslav - FK Kunštát 1:2 (1:1) 100 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Čechie Zastávka - TJ Sokol Novosedly 2:4 (1:1) 117 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ START Brno - SK Žebětín 3:1 (1:0) 280 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FK Baník Dubňany - FC Kyjov 1919 4:2 (3:1) 350 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:1 (3:0) 225 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov B - FK Milotice 5:0 (2:0) 100 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Dražovice - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 1:1 (1:0) 55 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Rakvice 1932 - TJ Moravan Lednice 4:5 (1:1) 368 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Slavoj Rohatec - FK Blatnice pod Sv. Ant. 4:0 (2:0) 110 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Krumvíř - FK Baník Ratíškovice 0:0 (0:0) 220 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
Sobota 14. 10. 2017 17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Slovácko 2:1 (0:0)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - HLUČÍN 0:3 (0:2) 180 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Hodonín - Otrokovice 3:1 (1:1) 285 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Petřkovice - Rýmařov 3:2 (1:0) 261 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Líšeň - PROSTĚJOV 1:1 (1:1) 318 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Uherský Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:0) 260 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov s.r.o. - Uničov 1:0 (1:0) 285 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 MOHELNICE - Hulín 1:3 (1:1) 210 diváků
Pátek 13. 10. 2017 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (1:2) 508 diváků


MSD-D
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Ždírec nad Doubravou - Šumperk 2:0 (1:0) 225 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Tasovice - POLNÁ 4:3 (0:2) 190 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Stará Říše - Vrchovina 0:2 (0:1) 150 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Třebíč - Tišnov 0:9 (0:4) 110 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Velká Bíteš - Bzenec 1:3 (0:2) 278 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Havlíčkův Brod - Strání 2:1 (2:0) 90 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Rosice - Břeclav 1:0 (1:0) 190 diváků
Pátek 13. 10. 2017 15:30 Blansko - Žďár nad Sázavou 1:1 (1:0)

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 14. října a 15.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 14. října a 15.října

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30