VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 14. října a 15.října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FK Mutěnice - SK Moravská Slavia-fotbal 7:0 (3:0) 185 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FC Moravský Krumlov - TJ Sokol Lanžhot 3:1 (3:1) 300 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Vojkovice - FC Bučovice 1:0 (1:0) 200 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Ivančice - FC Dosta Bystrc - Kníničky 0:0 (0:0) 120 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Veselí n. Moravou - TJ TATRAN Rousínov 4:3 (3:1) 110 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Boskovice - SK Olympia Ráječko 0:2 (0:1) 160 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Svratka Brno - TJ Tatran Bohunice 1:2 (1:0) 180 diváků
Sobota 14. 10. 2017 14:00 FC Sparta Brno - FK SK Bosonohy 4:1 (2:1) 60 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Sokol Dobšice - FC Kuřim 3:1 (1:1) 100 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 SK Šlapanice - FK Znojmo 2:0 (2:0) 100 diváků
Neděle 15. 10. 2017 12:45 SK Líšeň B - TJ Rajhradice 0:1 (0:1) 150 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Slatina - TJ Sokol Přímětice 1:3 (1:2) 60 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Miroslav - FK Kunštát 1:2 (1:1) 100 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Čechie Zastávka - TJ Sokol Novosedly 2:4 (1:1) 117 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ START Brno - SK Žebětín 3:1 (1:0) 280 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FK Baník Dubňany - FC Kyjov 1919 4:2 (3:1) 350 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:1 (3:0) 225 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov B - FK Milotice 5:0 (2:0) 100 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Dražovice - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 1:1 (1:0) 55 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Rakvice 1932 - TJ Moravan Lednice 4:5 (1:1) 368 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Slavoj Rohatec - FK Blatnice pod Sv. Ant. 4:0 (2:0) 110 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Krumvíř - FK Baník Ratíškovice 0:0 (0:0) 220 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
Sobota 14. 10. 2017 17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Slovácko 2:1 (0:0)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - HLUČÍN 0:3 (0:2) 180 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Hodonín - Otrokovice 3:1 (1:1) 285 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Petřkovice - Rýmařov 3:2 (1:0) 261 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Líšeň - PROSTĚJOV 1:1 (1:1) 318 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Uherský Brod - HFK Olomouc 1:1 (1:0) 260 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov s.r.o. - Uničov 1:0 (1:0) 285 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 MOHELNICE - Hulín 1:3 (1:1) 210 diváků
Pátek 13. 10. 2017 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:2 (1:2) 508 diváků


MSD-D
11. kolo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Ždírec nad Doubravou - Šumperk 2:0 (1:0) 225 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Tasovice - POLNÁ 4:3 (0:2) 190 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Stará Říše - Vrchovina 0:2 (0:1) 150 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Třebíč - Tišnov 0:9 (0:4) 110 diváků
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Velká Bíteš - Bzenec 1:3 (0:2) 278 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Havlíčkův Brod - Strání 2:1 (2:0) 90 diváků
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Rosice - Břeclav 1:0 (1:0) 190 diváků
Pátek 13. 10. 2017 15:30 Blansko - Žďár nad Sázavou 1:1 (1:0)

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 14. října a 15.října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 14. října a 15.října

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30