VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 11. a 12. listopadu

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Sobota 11. 11. 2017 13:00 FK Mutěnice - FC Bučovice 2:2 (2:0) 140 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Neděle 12. 11. 2017 11:00 SK Líšeň B - FK Znojmo 5:1 (1:0) 25 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.

Vyšší soutěže
HET liga

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
15. kolo
Neděle 12. 11. 2017 14:00 Hodonín - Hulín 1:1 (0:1)
Neděle 12. 11. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Rýmařov 1:2 (0:1) 333 diváků
Neděle 12. 11. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - MOHELNICE 2:1 (1:1) 180 divák
Sobota 11. 11. 2017 17:00 Kroměříž - HLUČÍN 1:2 (1:1) 245 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 PROSTĚJOV - Otrokovice 4:0 (2:0) 280 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Petřkovice - Uherský Brod 2:0 (1:0) 106 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Líšeň - Uničov 2:2 (1:0) 295 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 MFK Vyškov s.r.o. - HFK Olomouc 0:0 (0:0) 151 diváků

MSD-D
15. kolo
Neděle 12. 11. 2017 14:00 Velká Bíteš - Žďár nad Sázavou 0:2 (0:0) 186 diváků
Neděle 12. 11. 2017 11:00 Stará Říše - Strání 4:2 (2:2) 75 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Bzenec - Vrchovina 1:5 (1:3) 138 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Blansko - Šumperk 2:1 (1:1) 127 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Rosice - Havlíčkův Brod 0:1 (0:1) 145 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Tasovice - Ždírec nad Doubravou 2:2 (2:1) 180 diváků
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Třebíč - Břeclav 0:4 (0:3) 70 diváků
Sobota 11. 11. 2017 10:30 Tišnov - POLNÁ 6:0 (4:0) 410 diváků




Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 11. a 12. listopadu ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 11. a 12. listopadu

Úřední zprávy JmKFS
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.-6..6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31