Slavkov vyloupil Šaratice

Slavkov vyloupil Šaratice Šaratice se na domácí půdě ujaly Bobrovského hlavičkou ve druhé minutě utkání se Slavkovem vedení. Soupeř ale za dvě minuty srovnal Houštěm a ke konci zápasu pak dvěma brankami rozhodl utkání. Trefili se Motocha a Opletal. Slavkov si tak ze Šaratic odváží vítězství 1:3 a připsal si tak první vítězství v letošní sezóně.

PO MINUTÁCH:

2. 1:0 – Borovský. U vzdálenější tyče si naskočil na centr z trestného kopu z levé strany a hlavička zblízka nešla chytat.

4. 1:1 – Houšť. Tělem vybojoval odražený míč a křížnou střelou ke vzdálenější tyči nedal Plchutovi šanci.

8. Po úniku Matochy střílel Opletal doprostřed branky.

20. Holáskova hlavička po rohovém kopu šla těsně nad břevno.

22. V pokutovém území hostů dal Bukáček míč zpět Borovskému, jenže ten zblízka pálil nad.

24. Kovač z TK míří do horního růžku branky,Dolíhal míč vytěsnil na roh

29. Buchta předložil Kovačovi podobnou přihrávku, jako Bukáček Borovskému, ale Kovač v ještě větší šanci nastřelil obránce Slavkova a domácí měli z tutovky jen rohový kop.

30. Kovačova střela zdálky byla spíš propagační.

35. Opletalovi míč moc nesedl a z dobré pozice vypálil vysoko nad.

40. Plchut chtě nechtě musel na zem pod nohy dobíhajícího Opletala.

43. Strnad se odhodhodlal ke střele,zvonilo břevno Plchutovi branky.

55. S Kovačovou hlavičkou neměl Dolíhal moc práce, přestože se snášela do šibenice.

70. 1:2 – Matocha. Matyáš prudce vystřelil,trefil jen Matochy od kterého se míč odrazil za Plchutovi záda.

74. Matocha ce ocitá sám před Plchutem,z malého vápna však přestřeluje i ochranou síť za brankou,

85. 1:3 – Opletal. Ze dvou kroků zakončil do prázdné poloviny branky krásnou kombinaci založenou Matochou a prodlouženou Lysákem.

89. Zbytečná strkanice uprostřed hřiště se pro hráče obou stran naštěstí jen žlutila

ŠARATICE - SLAVKOV U BRNA 1:3 (1:1)