VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

SFL i ŠkoFL sehrají finále společně

SFL i ŠkoFL sehrají finále společně Středoškolská futsalová liga i Školská futsalová liga chlapců, jedna z nejmasovějších školních soutěží, odehraje poprvé finálový turnaj poprvé v historii současně a to ve čtvrtek 10.5. od 9 hodin ve dvojhale KP Brno.



FINÁLE



Čtvrtek 10.5. 8:30-15:30 hodin, dvojhala KP Brno


Finále ŠkoFL7 chlapců
9:00 B6-ZŠ Březové Hory - H2-CZŠ Veselí nad Moravou (NH)
9:00 E21-ZŠ Sever Hr. Králové - D14-ZŠ Edisonova Teplice (SH)

Finále ŠkoFL9 chlapců
9:40 B6-ZŠ Březové Hory - H12-ZŠ Mládeže Znojmo (NH)
9:40 E23-ZŠ Sever Hr. Králové - D16-ZŠ Edisonova Teplice (SH)

Finále SFL dívek
10:20 W12-Gymn. Ohradní Praha - W48-SŠ Havířov-Prostřední Suchá (NH)
10:20 W42-Gym. Staré Město - W15-SaPSŠ Plzeň (SH)

Finále SFL chlapců
11:00 D21-VOŠ,OA a SZŠ Most - F41-Gymnázium Bílovec (NH)
11:00 E1-EDUCAnet Rybitví - A13-OA Hovorčovická (SH)



11:50 Finále ŠkoFL7 chlapců (NH)
11:50 zápas o 3.místo ŠkoFL7 chlapců (SH)

12:30 Finále ŠkoFL9 chlapců (NH)
12:30 zápas o 3.místo ŠkoFL9 chlapců (SH)

13:10 Finále SFL dívek (NH)
13:10 zápas o 3.místo SFL dívek (SH)

13:50 Finále SFL chlapců (NH)
13:50 zápas o 3.místo SFL chlapců (SH)

14:45 slavnostní vyhlášení výsledků

(SH) = Stará hala
(NH) = Nová hala



 

Vytisknout text k článku - SFL i ŠkoFL sehrají finále společně ... Vytisknout - SFL i ŠkoFL sehrají finále společně

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30