VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Šardice ve středu uvidí utkání ČR a SVK U20

Šardice ve středu uvidí utkání ČR a SVK U20 Na jižní Moravě bude opět k vidění zajímavá reprezentační akce. Tentokrát půjde o utkání ČR - SVK U20. Jedná se o zápas, ve kterém se objeví hráči, kteří by měli tvořit novou reprezentaci do 21 let. Přijďte se tedy podívat na utkání československých nadějí. Jižní Morava má v obou reprezentacích své zástupce. UTKÁNÍ ZAČÍNÁ TUTO STŘEDU NA HŘIŠTI V ŠARDICÍCH v 17:00.

O tom, že půjde o prestižní utkání hovoří i fakt, že se ho zúčastní i předseda ČMFS Ivan Hašek, místopředseda svazu Dalibor Kučera, generální sekretář Rudolf Řepka. Slovensko bude na Slovácku reprezentovat nově zvolený prezident slovenského fotbalového svazu Ján Kováčik.


Nominace České republiky:

Milan Heča (Slovácko), Radek Coufal (Znojmo), Vladimír Darida (Sokolov), Zdeněk Folprecht (Brno), Marek Hanousek (Dukla Praha), Stanislav Hoffman (Most), Alois Hyčka (Ústí nad Labem), Jan Kopic (Jihlava), Dominik Kraut (Ostrava), Milan Machalický, Václav Tomeček (oba Olomouc), Martin Nešpor (Bohemians 1905), Milan Nitrianský (České Budějovice), Filip Novák (Zlín), Lukáš Palko (Slavia Praha), Petr Pechatý (Teplice), Ondřej Zahustel (Mladá Boleslav), Pavel Čmovš (Veendam)

Trenér: Jakub Dovalil
Asistenti trenéra: Petr Kouba, Jan SuchopárekNominace Slovenska:

Brankáři:
Matej Rakovan (Tatran Liptovský Mikuláš), Michal Šulla (MFK Vrbové)

Obránci:
Lukáš Štetina (Metalist Charkov/Ukr.), Martin Poleť (FK Bodva Moldava nad Bodvou), Róbert Pillár (FK Senica), Lukáš Pauschek, Kristián Kolčák (oba ŠK Slovan Bratislava), Tomáš Košút (1. FC Slovácko/ČR)

Záložníci:
Kamil Karaš (MFK Košice), Adam Žilák (FC ViOn Zlaté Moravce), Juraj Vavrík (MFK Dubnica), Róbert Valenta (Zbrojovka Brno/ČR), Ján Greguš (Baník Ostrava/ČR), Filip Kiss (ŠK Slovan Bratislava)

Útočníci:
Matúš Mikuš (FC Nitra), Ákos Szarka (ŠK Slovan Bratislava), Arnold Šimonek (FC Vysočina Jihlava/ČR), Dominik Fótyik (MŠK Žilina)Středeční utkání začíná v Šardicích tuto středu v 17.00.


Vytisknout text k článku - Šardice ve středu uvidí utkání ČR a SVK U20 ... Vytisknout - Šardice ve středu uvidí utkání ČR a SVK U20

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31