VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Rozpis play-off futsalové ligy

Rozpis play-off futsalové ligy Nejen pro fanoušky brněnského Tanga přinášíme rozpis play-off 1.Chance futsalové ligy. Pokud se zajímáte o futsal, tak máte štěstí. Los byl k divákům příznivý a tak máte možnost vidět většinu utkání.



Tango Brno zahájí svou serii s Benagem v sobotu 7.4. ve 12:30 v KP, v hale Vodové.

Tango Brno - Benago Zruč n/S.

1. utkání
Tango Brno - Benago Zruč n/S.
sobota 7.4., 12:30 hod., KP Brno
2. utkání
Benago Zruč n/S. - Tango Brno
pátek 13.4., 20:00 hod., Zruč nad Sázavou
3. utkání
Tango Brno - Benago Zruč n/S.
pondělí 16.4., 20:15 hod., KP Brno
4. utkání
Benago Zruč n/S. - Tango Brno
pátek 20.4., 20:00 hod., Zruč nad Sázavou
5. utkání
Tango Brno - Benago Zruč n/S.
pondělí 23.4., 20:15 hod., KP Brno


ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno

1. utkání
ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno
pátek 30.3., 20.00 hod., SH Chrudim
2. utkání
SAT-AN Kladno - ERA-PACK Chrudim
čtvrtek 5.4., 20:00 hod., MSH Kladno
3. utkání
ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno
neděle 15.4., 18:00 hod., SH Chrudim
4. utkání
SAT-AN Kladno - ERA-PACK Chrudim
pondělí 16.4., 20:00 hod., MSH Kladno
5. utkání
ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno
středa 18.4., 20:00 hod., SH Chrudim


Bohemians 1905 - Torf Pardubice

1. utkání
Bohemians 1905 - Torf Pardubice
středa 4.4., 19:30 hod., Praha 11-Jižní Město
2. utkání
Torf Pardubice - Bohemians 1905
pátek 6.4., 20:00 hod., Pardubice Dašická
3. utkání
Bohemians 1905 - Torf Pardubice
pátek 13.4., 20:00 hod., Praha 11-Jižní Město
4. utkání
Torf Pardubice - Bohemians 1905
pondělí 16.4., 19:30 hod., Pardubice Dašická
5. utkání
Bohemians 1905 - Torf Pardubice
pátek 20.4., 19:30 hod., Praha 11-Jižní Město


Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto

1. utkání
Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto
pátek 30.3., 20.00 hod., Teplice
2. utkání
Nejzbach Vysoké Mýto - Balticflora Teplice
úterý 3.4., 20:00 hod., Vysoké Mýto
3. utkání
Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto
pátek 6.4., 20:00 hod., Teplice
4. utkání
Nejzbach Vysoké Mýto - Balticflora Teplice
čtvrtek 12.4., 20:00 hod., Vysoké Mýto
5. utkání
Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto
středa 18.4., 20:00 hod., Teplice





Vytisknout text k článku - Rozpis play-off futsalové ligy ... Vytisknout - Rozpis play-off futsalové ligy

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
srpen 2017
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31