VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Rozpis play-off futsalové ligy

Rozpis play-off futsalové ligy Nejen pro fanoušky brněnského Tanga přinášíme rozpis play-off 1.Chance futsalové ligy. Pokud se zajímáte o futsal, tak máte štěstí. Los byl k divákům příznivý a tak máte možnost vidět většinu utkání.



Tango Brno zahájí svou serii s Benagem v sobotu 7.4. ve 12:30 v KP, v hale Vodové.

Tango Brno - Benago Zruč n/S.

1. utkání
Tango Brno - Benago Zruč n/S.
sobota 7.4., 12:30 hod., KP Brno
2. utkání
Benago Zruč n/S. - Tango Brno
pátek 13.4., 20:00 hod., Zruč nad Sázavou
3. utkání
Tango Brno - Benago Zruč n/S.
pondělí 16.4., 20:15 hod., KP Brno
4. utkání
Benago Zruč n/S. - Tango Brno
pátek 20.4., 20:00 hod., Zruč nad Sázavou
5. utkání
Tango Brno - Benago Zruč n/S.
pondělí 23.4., 20:15 hod., KP Brno


ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno

1. utkání
ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno
pátek 30.3., 20.00 hod., SH Chrudim
2. utkání
SAT-AN Kladno - ERA-PACK Chrudim
čtvrtek 5.4., 20:00 hod., MSH Kladno
3. utkání
ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno
neděle 15.4., 18:00 hod., SH Chrudim
4. utkání
SAT-AN Kladno - ERA-PACK Chrudim
pondělí 16.4., 20:00 hod., MSH Kladno
5. utkání
ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno
středa 18.4., 20:00 hod., SH Chrudim


Bohemians 1905 - Torf Pardubice

1. utkání
Bohemians 1905 - Torf Pardubice
středa 4.4., 19:30 hod., Praha 11-Jižní Město
2. utkání
Torf Pardubice - Bohemians 1905
pátek 6.4., 20:00 hod., Pardubice Dašická
3. utkání
Bohemians 1905 - Torf Pardubice
pátek 13.4., 20:00 hod., Praha 11-Jižní Město
4. utkání
Torf Pardubice - Bohemians 1905
pondělí 16.4., 19:30 hod., Pardubice Dašická
5. utkání
Bohemians 1905 - Torf Pardubice
pátek 20.4., 19:30 hod., Praha 11-Jižní Město


Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto

1. utkání
Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto
pátek 30.3., 20.00 hod., Teplice
2. utkání
Nejzbach Vysoké Mýto - Balticflora Teplice
úterý 3.4., 20:00 hod., Vysoké Mýto
3. utkání
Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto
pátek 6.4., 20:00 hod., Teplice
4. utkání
Nejzbach Vysoké Mýto - Balticflora Teplice
čtvrtek 12.4., 20:00 hod., Vysoké Mýto
5. utkání
Balticflora Teplice - Nejzbach Vysoké Mýto
středa 18.4., 20:00 hod., Teplice





Vytisknout text k článku - Rozpis play-off futsalové ligy ... Vytisknout - Rozpis play-off futsalové ligy

Úřední zprávy JmKFS
19.01. - Úřední zprávy JmKFS č.20
17.01. - Nominace U14 na trénink před halovým turnajem - 24.1.2018
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
leden 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31