VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Rozpis Danone cupu 2012/2013 SpSM

Rozpis Danone cupu 2012/2013 SpSM Žákovský turnaj klubových mužstev u nichž existují v rámci MŠMT nebo KM FAČR v  regionu  Jihomoravském KFS na ZŠ Sportovní třídy



 

1.         FC Zbrojovka Brno

2.         FC Sparta Brno

3.         1.SC Znojmo

4.         MFK Vyškov 

5.         RSM Hodonín

6.         MSK Břeclav

 

Místo konání: Sportovní areál Janouškova 2 - UT

 

Termín konání: 10.10.2012

 

Pořadatel: KM JmKFS

 

Podmínky účasti : Startují žáci narození po 1.1.2001 a mladší, na platné registrační průkazy. Vedoucí týmů předloží před začátkem turnaje soupisku a registrační průkazy ke kontrole pořadateli. Počet hráčů na soupisce je max. 18.

 

Hrací systém : hraje každý s každým

 

Pravidla : a, počet hráčů 8+1

                b, rozměry hřiště (pravidla minifotbalu)

                c, míč č. 4

                d, střídaní hráčů hokejovým způsobem

                e, ofsajd – platí 13m od soupeřovy branky (je vyznačen)

                f, auty se vhazují

                g, penalta – 9m

                h, hrací doba 2x15 minut (5 minut přestávka)

               ch, přestávka mezi zápasem 15minut

 

Pořadí : rozhoduje a, větší počet bodů

                              b, vzájemné(á) utkání

                              c, brankový rozdíl

                              d, větší počet vstřelených branek

                              e, los

Přestupky : ČK – stop na 1 utkání, ŽK se nepočítají

 

Rozhodčí : deleguje KR JmKFS

 

Vítězný tým : postupuje do dalšího kola (jaro 2013)

 

Organizace:                                                                                                                                                              

-          volbu barvy dresů má první tým v rozlosovaných utkáních (vzít 2 sady)                                   

-          pitný režim a drobné občerstvení zajištěno

 

Rozpis turnaje:

 

Sraz na stadioně  8:30 hod

 

                                              hřiště  A                                               hřiště B

 

1. utkání  9:00                        1 – 2                                                   3 – 4

2. utkání  9:50                        5 – 6                                                   1 -  3

3. utkání 10:40                       6  - 4                                                   5  - 2

4. utkání 11:30                       2  - 4

5. utkání 12:20                       3  - 6                                                   1 – 5

6. utkání 12:55                       4  - 5                                                   2 - 6

7. utkání 13:45                       2  - 3                                                   4 - 1

8. utkání 14:35                       6  - 1                                                   5 – 3

 

Výhlášení – zakončení turnaje  15 :15 hod

 

 

 

Případné dotazy adresujte na    :     
 Schwarz Stanislav   - PTM JmKFS
 Mobil:    734447990

 

   

Předseda KM JmKFS                                                            PTM JmKFS

 

Stanislav Kratochvíl                                                             Schwarz Stanislav

Vytisknout text k článku - Rozpis Danone cupu 2012/2013 SpSM ... Vytisknout - Rozpis Danone cupu 2012/2013 SpSM

Seznam příloh
Rozpis Danone cupu 2012/2013 SpSM (xls, 31232kb) .......... aktualizováno 25.9.2012 16:40
Rozpis Danone cupu 2012/2013 SpSM (xls, 29184kb) .......... aktualizováno 25.9.2012 16:41
Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30